d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1203204205206207473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 24 2021 04:56am
Quote (Anarkin @ 24 Oct 2021 12:40)
https://i.imgur.com/94SDwbQ.png

200as queue... lezuhanyoztam, megreggeliztem, bumpolgattam, és most elkezdtek 18 percig játszani, míg nem jön az elkerülhetetlen crash*


*
https://i.imgur.com/MlswsBL.png


en is masfel orat vagyok epp queban, hogy jatsszak 10 percet es kicrasheljek
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 24 2021 04:57am
De amúgy mi ez az elképesztően szánalmas login kapacitás, hogy MÁSFÉL ÓRA ALATT SZÁZÖTVEN EMBERT léptetett be?
?

???
????
?????
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 24 2021 04:59am
Quote (Cpt_Ghost @ 24 Oct 2021 12:57)
De amúgy mi ez az elképesztően szánalmas login kapacitás, hogy MÁSFÉL ÓRA ALATT SZÁZÖTVEN EMBERT léptetett be?
?

???
????
?????


ez nem az emberek számát tükrözi, valami tök más logika van mögötte
valszeg egy position xxxx embert jelent vagy valami hasonló
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 24 2021 05:02am
Quote (Anarkin @ 24 Oct 2021 12:59)
ez nem az emberek számát tükrözi, valami tök más logika van mögötte
valszeg egy position xxxx embert jelent vagy valami hasonló


akkor mondjuk kiírhatnák azt, mert így még szánalmasabban néz ki a helyzet, mint amilyen
vóvban a quenál az embereket írta pl

This post was edited by Cpt_Ghost on Oct 24 2021 05:02am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 05:16am
Kis indiai startup.
Member
Posts: 839
Joined: Apr 12 2020
Gold: 1,700.00
Oct 24 2021 05:32am
20-20-6 anniért 15k kevés? Mennyiért adnátok el?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 24 2021 05:45am
Quote (Hunlionskull @ 24 Oct 2021 12:28)
Került is 690fg-be, két hete kb. De nem ez a bajom hogy magasak az árak, ez akkor is be volt kalkulálva, egy alig pár hetes játéknál. Hanem hogy itt a hétvége, szórakoznál, pénzt baxnak belerakni, csak kivenni akarnak, jön persze a patch, heti három is. Kaptunk egy szép nagy osztott ládát, jobb grafót, azt játszogass magadban offline, mert hétvégén nem jutsz szerverre. Lehet az én hibám, már hozzászoktam hogy online összerakom a geart de legalább a soso-t hogy tudja a többi karinak cuccot kalapálni a bossokból. Pedig az offline legalább nem laggol.


Arra probaltam célozni, hogy ha umot teszel occuba akkor nem tudom h elirtad-e, vagy tényleg ennyire hulye vagy
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 24 2021 05:54am
pos 489
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 24 2021 06:01am
Quote (bamboo @ 24 Oct 2021 13:54)
pos 489


alig várom a crasht és h felszabaduljon a teljes vasárnapom :/
Member
Posts: 1,011
Joined: Feb 9 2008
Gold: 239.05
Oct 24 2021 06:01am
Quote (Smat @ 24 Oct 2021 12:33)
Idk, volt egy lo runad leesett az ara, elpoofolt, sose volt lo runad 2700-ert vagy mi a faszom BAZDMEG

https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=87562723&f=389

Tessék, irigykedj hogy nekem esett. Ha már ennyire kiveri a kultúra a biztosítékot. Na jó, 2600fg-be ment csak el, legyen ennyi örömöd. Nekem meg előtte kb annyi dollcsi belement amennyi a rúna visszahozott. Legyél már irigy rám, te bajod. :D

Quote (Fej @ 24 Oct 2021 13:45)
Arra probaltam célozni, hogy ha umot teszel occuba akkor nem tudom h elirtad-e, vagy tényleg ennyire hulye vagy

Nem hiszem hülye lettem volna, csak nem volt res máshonnan hellre bosst ütni. Anélkül az úton szanaszét kapnak a minionok.

This post was edited by Hunlionskull on Oct 24 2021 06:05am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1203204205206207473Next
Add Reply New Topic New Poll