Quote (Smat @ 24 Oct 2021 12:33)
Idk, volt egy lo runad leesett az ara, elpoofolt, sose volt lo runad 2700-ert vagy mi a faszom BAZDMEG
https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=87562723&f=389Tessék, irigykedj hogy nekem esett. Ha már ennyire kiveri a kultúra a biztosítékot. Na jó, 2600fg-be ment csak el, legyen ennyi örömöd. Nekem meg előtte kb annyi dollcsi belement amennyi a rúna visszahozott. Legyél már irigy rám, te bajod.

Quote (Fej @ 24 Oct 2021 13:45)
Arra probaltam célozni, hogy ha umot teszel occuba akkor nem tudom h elirtad-e, vagy tényleg ennyire hulye vagy
Nem hiszem hülye lettem volna, csak nem volt res máshonnan hellre bosst ütni. Anélkül az úton szanaszét kapnak a minionok.
This post was edited by Hunlionskull on Oct 24 2021 06:05am