Quote (-joey- @ Apr 7 2013 07:57am)
Na végre megvan a Polaroid, kinyílik az utolsó pálya is. Binding of Isaac Wrath of The Lamb.
gz, én már meguntam, cathedralban nem sikerült isaacet megölni egyszer sem, ahhoz meg nincs türelmem hogy órákig rerolloljam a gamet mert az első 2 levelen szar itemeket kapok.
ha meg bemákolok egy xrayt mondjuk akkor tuti hogy headless horseman spawnol ami az elején esélytelen.