d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev12032042052062074683Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 1 2012 05:23pm
Quote (Rawen @ Nov 2 2012 12:11am)


allat

lol lion de ratyi

This post was edited by Flutter on Nov 1 2012 05:24pm
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 2 2012 06:56am
invokert hogy szoktatok skillezni? Hogy játszatok vele, support carry vagy hogy?
Cuccokat mit vesztek rá?
Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Nov 2 2012 08:01am
Quote (Ghostmasterq @ 2 Nov 2012 14:56)
invokert hogy szoktatok skillezni? Hogy játszatok vele, support carry vagy hogy?
Cuccokat mit vesztek rá?

Invoker az egyik legváltozatosab hero, játszatsz vele mint:
Carry
Disabler
Initator
Support
stb...


A skillezése és cuccok is ez alapján változnak, ált. a legtöbben ezeket a skillbuildeket használják:
meteor + sunstrike
tornado + emp
cold snap + forge spirits
vagy ezek keveréke (helyzettől függ)


szerintem olvass pár guide-t és próbáld ki AI-k ellen
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Nov 2 2012 08:41am
Quote (Ghostmasterq @ Nov 2 2012 01:56pm)
invokert hogy szoktatok skillezni? Hogy játszatok vele, support carry vagy hogy?
Cuccokat mit vesztek rá?


blast, meteor, sunstrike
mikor meg van az agha, akkor meg minden szar :D

egyedül az ice wallt vagy mit nem szoktam hasznalni, ratyin rakja le...

erosen harassolos lanen viszont jobb 2-3 quassal kezdeni
olyankor cold snap+meteor

This post was edited by Flutter on Nov 2 2012 08:43am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 3 2012 09:35am
Ancient Apparationnal 40 km-ről, megöltem valakit. me pro
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 3 2012 11:12am
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 3 2012 11:22am
Quote (Ghostmasterq @ Nov 2 2012 01:56pm)
invokert hogy szoktatok skillezni? Hogy játszatok vele, support carry vagy hogy?
Cuccokat mit vesztek rá?


Ghost Walk es halhatatlan vagy.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Nov 4 2012 07:58am
Quote (Rawen @ 4 Nov 2012 13:11)


Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Nov 4 2012 08:03am
Quote (Rawen @ 4 Nov 2012 14:58)
http://3.ii.gl/I5OQS.png


lol másfél órás meccs
meg 687 creep

This post was edited by Ghostmasterq on Nov 4 2012 08:04am
Go Back To Magyar Topic List
Prev12032042052062074683Next
Add Reply New Topic New Poll