Quote (Cpt_Ghost @ Dec 12 2014 05:43pm)
hát irtam neki levelet, hogy ugyanmár tanárúr, legyen szives adja meg a maradék öt pontot, hamár el nem olvassa a beadandót (ezt persze nem irtam bele)
Nálunk meg szocból van szmeinárium meg gyakorlat, szemináriumból így nem kell vizsgáznom, de a gyakorlat tanár baszakszik h abból vizsgázzak
szal én is irtam neki h hadd ne kelljen már vizsgáznom szociológiából