d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1203204205206207327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 12 2014 08:07am
Quote (jarabekg @ 12 Dec 2014 13:28)
szivesen megcsinalom neked januarban ha meg kell, persze forro dollarokert cserebe. (nekem is lesz kozgaz vizsgam, nem kene ra kulon keszulnom :D )


Hetfon kell :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 12 2014 08:09am
Quote (Namechange @ Dec 12 2014 03:07pm)
Hetfon kell :D


14:15-tol potlabarom van
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 12 2014 08:10am
Quote (jarabekg @ 12 Dec 2014 16:09)
14:15-tol potlabarom van


Reggel 10re kell menni
:rolleyes:
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 12 2014 08:11am
Quote (Namechange @ 12 Dec 2014 16:10)
Reggel 10re kell menni
:rolleyes:


én megirom neked, ez közgáz alapok? mert az nagyon easy
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 12 2014 08:14am
Quote (RRC @ Dec 12 2014 03:11pm)
én megirom neked, ez közgáz alapok? mert az nagyon easy


ez kozgaz 1 gondolom

sajnos a hetvegen lecket kell irnom meg a pothetre, es meg a sajat kozge vizsgamra sem maradt most idom decemberben. Ha lesz lehetoseg januarban akkor majd megcsinalom szivesen.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 12 2014 08:29am
Quote (RRC @ 12 Dec 2014 16:11)
én megirom neked, ez közgáz alapok? mert az nagyon easy


Kozgaz 1
Abbol is az elso zh
Remenyeim szerint ket nap alatt megtanulom
17pont fele kene irni
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 12 2014 10:37am
már értem miért ma reggel javitotta ki a beadandókat a közgáztanár amit tegnap estére igért
http://coub.com/view/4ars2
arcod amikor el se olvasta a beadandódat csak dobott rá egy 4/5-öt amikor simán 5-ös worthy :( (coospace szerint 3 perc alatt javitotta ki, annyi alatt vegig se lehet olvasni kb)

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 12 2014 10:41am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 12 2014 10:42am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 12 2014 05:37pm)
már értem miért ma reggel javitotta ki a beadandókat a közgáztanár amit tegnap estére igért
http://coub.com/view/4ars2
arcod amikor el se olvasta a beadandódat csak dobott rá egy 4/5-öt amikor simán 5-ös worthy :(


Én meg egy zh-t sem írtam meg a félévben szocilogiából, de tartottam egy kiselőadást a Diasporas made by 2nd generation immigrants int he nordic countries címmel és megkaptma a mx pontszámot :cool:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 12 2014 10:43am
Quote (Vismajor @ 12 Dec 2014 17:42)
Én meg egy zh-t sem írtam meg a félévben szocilogiából, de tartottam egy kiselőadást a Diasporas made by 2nd generation immigrants int he nordic countries címmel és megkaptma a mx pontszámot :cool:


hát irtam neki levelet, hogy ugyanmár tanárúr, legyen szives adja meg a maradék öt pontot, hamár el nem olvassa a beadandót (ezt persze nem irtam bele)
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 12 2014 10:45am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 12 2014 05:43pm)
hát irtam neki levelet, hogy ugyanmár tanárúr, legyen szives adja meg a maradék öt pontot, hamár el nem olvassa a beadandót (ezt persze nem irtam bele)


Nálunk meg szocból van szmeinárium meg gyakorlat, szemináriumból így nem kell vizsgáznom, de a gyakorlat tanár baszakszik h abból vizsgázzak
szal én is irtam neki h hadd ne kelljen már vizsgáznom szociológiából
Go Back To Magyar Topic List
Prev1203204205206207327Next
Add Reply New Topic New Poll