Quote (Akizk @ Apr 14 2011 03:21pm)
akkor felteszem a kérdést, jobb mint a shako?
ofc költői -.-
Nem, mert nem allskillt ad, hanem palaskillt, és str nem kell a palának eni miatt, és a shako ad milliólájfot
De azér, ha nincs ctam én simán használnám a 125 fcr miatt