d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1203204205206207257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 14 2011 08:00am
Quote (Psyclon @ Apr 14 2011 10:38am)
Eu sc l kb 80 pala


3 fgér én nem csinálom megg :C
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Apr 14 2011 08:12am
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=53686259&f=169&o=0


most ez a nyomorék komolyan azt hiszi, hogy a shakonál eza szar jobb mer ad strt? :DDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 14 2011 08:17am
Quote (Akizk @ Apr 14 2011 03:12pm)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=53686259&f=169&o=0


most ez a nyomorék komolyan azt hiszi, hogy a shakonál eza szar jobb mer ad strt? :DDDDDDDDDDDDD


wrong topik
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Apr 14 2011 08:21am
Quote (Vismajor @ 14 Apr 2011 16:17)
wrong topik


akkor felteszem a kérdést, jobb mint a shako?

ofc költői -.-
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 14 2011 08:26am
Quote (Akizk @ Apr 14 2011 03:21pm)
akkor felteszem a kérdést, jobb mint a shako?

ofc költői -.-


Nem, mert nem allskillt ad, hanem palaskillt, és str nem kell a palának eni miatt, és a shako ad milliólájfot
De azér, ha nincs ctam én simán használnám a 125 fcr miatt
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Apr 14 2011 08:27am
Quote (Vismajor @ 14 Apr 2011 16:26)
Nem, mert nem allskillt ad, hanem palaskillt, és str nem kell a palának eni miatt, és a shako ad milliólájfot
De azér, ha nincs ctam én simán használnám a 125 fcr miatt


ja csak az a baj h shako 5 fg cta 50 fg ~
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Apr 14 2011 08:28am
Quote (Akizk @ Apr 14 2011 03:21pm)
akkor felteszem a kérdést, jobb mint a shako?

ofc költői -.-


ez nem mert a 2/20/str mellé nem spawnolt faja ressel vagy dexxel
egyébként jobbak a circek mint shako hcre
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 14 2011 08:35am
Quote (szabika @ 14 Apr 2011 19:28)
ez nem mert a 2/20/str mellé nem spawnolt faja ressel vagy dexxel
egyébként jobbak a circek mint shako hcre


Miért ?
Member
Posts: 554
Joined: Mar 20 2008
Gold: 202.35
Apr 14 2011 09:01am
Quote (szabika @ 14 Apr 2011 15:28)
ez nem mert a 2/20/str mellé nem spawnolt faja ressel vagy dexxel
egyébként jobbak a circek mint shako hcre


öööööö
nem
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 15 2011 06:15am
Valami gondom van a Diabloimmal. Kettő van fenn a gépemen és sandboxiet szoktam használni.

Valami miatt nem tudok fellépni most mindkét diabloval: azt írja hogy a Cd keyem használatban van '4' által.

Napok óta nem sikerült megoldanom ezt :/
Go Back To Magyar Topic List
Prev1203204205206207257Next
Closed New Topic New Poll