Quote (Sanyika @ 8 Nov 2010 13:41)
most rámírt 1 tt hogy szedjem le a sigem, mert tul nagy (18kb-tal több). Leszedjem vagy ne, mert kb 1 hónapja kinn van és még csak most szóltak. És nem lehetne-e njagnak vagy valaki másnak írni, hogy nem lehetne 100kb a sigek mérete?
Jobb ha leszeded. A szabály 70 kb, és annyi is marad (ha valami ilyesmi ötleted van, ne Pault zaklasd, hanem a site suggestionbe nyiss topicot).
Azért kaptál csak 1 hónap után pmet, mert most vették észre, ettől még ugyanúgy sérti a szabályokat.