d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > d2jsp Technikai Segítség > d2jsp-vel Kapcsolatos Kérdéseket Ide
Prev1203204205206207232Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Nov 8 2010 06:41am
most rámírt 1 tt hogy szedjem le a sigem, mert tul nagy (18kb-tal több). Leszedjem vagy ne, mert kb 1 hónapja kinn van és még csak most szóltak. És nem lehetne-e njagnak vagy valaki másnak írni, hogy nem lehetne 100kb a sigek mérete?
Member
Posts: 10,655
Joined: Jan 18 2007
Gold: 6,205.82
Trader: Trusted
Nov 8 2010 07:00am
Quote (Sanyika @ 8 Nov 2010 13:41)
most rámírt 1 tt hogy szedjem le a sigem, mert tul nagy (18kb-tal több). Leszedjem vagy ne, mert kb 1 hónapja kinn van és még csak most szóltak. És nem lehetne-e njagnak vagy valaki másnak írni, hogy nem lehetne 100kb a sigek mérete?


Jobb ha leszeded. A szabály 70 kb, és annyi is marad (ha valami ilyesmi ötleted van, ne Pault zaklasd, hanem a site suggestionbe nyiss topicot).
Azért kaptál csak 1 hónap után pmet, mert most vették észre, ettől még ugyanúgy sérti a szabályokat.
Member
Posts: 21,013
Joined: Oct 12 2006
Gold: 35,050.00
Trader: Trusted
Nov 8 2010 09:23am
Quote (Sanyika @ 8 Nov 2010 14:41)
most rámírt 1 tt hogy szedjem le a sigem, mert tul nagy (18kb-tal több). Leszedjem vagy ne, mert kb 1 hónapja kinn van és még csak most szóltak. És nem lehetne-e njagnak vagy valaki másnak írni, hogy nem lehetne 100kb a sigek mérete?




Most már legális a siged! ;)
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 20 2010 07:30am
Jól tudom, hogy 90 nap inaktivitás után nem lehet egy topicba postolni?
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Nov 20 2010 07:31am
Quote (Genthor @ Nov 20 2010 01:30pm)
Jól tudom, hogy 90 nap inaktivitás után nem lehet egy topicba postolni?


y, tradenél szerintem ez korábbi, de itt a subon 3 honap
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 21 2010 12:56pm
Hol lehet email recoveryt kérni az accountra, ha nem vagyok benne biztos melyik emailcimre regeltem?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Nov 21 2010 01:12pm
Quote (josheide @ 21 Nov 2010 19:56)
Hol lehet email recoveryt kérni az accountra, ha nem vagyok benne biztos melyik emailcimre regeltem?


http://forums.d2jsp.org/recovery.php

Settings - Change E-mail - Start E-mail Recovery
Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Nov 22 2010 11:38am
pm küldés után nem írja ki, hogy elküldte a mailt, hanem kivág a forum oldalra ide:
http://forums.d2jsp.org/index.php

why?
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Nov 22 2010 04:21pm
kértem hogy vegyék le a warnt, amire több mint 1 hónapot vártam ~ +15 nap
ma telt le, rámentem megint, erre megint rábasztak 15 napot

miért?
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Nov 22 2010 05:20pm
Quote (Rezs @ 23 Nov 2010 00:21)
kértem hogy vegyék le a warnt, amire több mint 1 hónapot vártam ~ +15 nap
ma telt le, rámentem megint, erre megint rábasztak 15 napot

miért?


félnek tőled
Go Back To Magyar Topic List
Prev1203204205206207232Next
Closed New Topic New Poll