Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 10 2016 09:54am)
ez a dark souls 3 eleg neheznek tunik, leginkabb azert mert valahogy nehezkes az iranyitasa es a kamera is mindenfele elkoborol combat kozben
lovaggal egesz sokat tudtam haladni, de ki akartam probalni a varazsalot es az istenert nem birom agyonverni azt a jetit a tutorial vegen, 20% hp korul mindig megbasz. neztem rola videot hogyan kene csinalni, es szerintem ellenem a boss ketszer annyit ugral meg buziskodik mint a srac ellen(vagy ketszer olyan rossz vagyok mint a srac)
Varazslos classok nehezebbek az elejen, a tutorial boss üteseit ha jol emlekszem szinte teljesen ki lehet vedeni, meg miutan atvaltozott is, szoval nem kene hogy sok gondot okozzon.
Controllerrel jatszod egyebkent?