d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1203820392040204120424765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Nov 10 2016 12:26am
Quote (Cpt_Ghost @ Nov 9 2016 07:29pm)
Röhögök

Quote (Cpt_Ghost @ Nov 9 2016 07:30pm)
Huh



amikor kb öten szólnak már meg, hogy baromira el vagy tévedve, akkor ez a reakció

önkritika ftw

/te már tényleg csak mocskolódni jársz ide

This post was edited by Jancsipapa on Nov 10 2016 12:26am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 10 2016 01:51am
Most keltem 😂👌👌⏰
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Nov 10 2016 01:52am
Quote (Jancsipapa @ 10 Nov 2016 06:26)
amikor kb öten szólnak már meg, hogy baromira el vagy tévedve, akkor ez a reakció

önkritika ftw

/te már tényleg csak mocskolódni jársz ide


standard cpt tbh
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Nov 10 2016 02:36am
messengerben ez a my day lofasz biztos csak valami aprilis trefa lehet

meg egy ember nem rakott ki kepet
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 10 2016 02:52am
Quote (Anarkin @ Nov 10 2016 10:36am)
messengerben ez a my day lofasz biztos csak valami aprilis trefa lehet

meg egy ember nem rakott ki kepet



Fun fact: a messenger minden updatevel szarabb
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Nov 10 2016 02:54am
ez a dark souls 3 eleg neheznek tunik, leginkabb azert mert valahogy nehezkes az iranyitasa es a kamera is mindenfele elkoborol combat kozben

lovaggal egesz sokat tudtam haladni, de ki akartam probalni a varazsalot es az istenert nem birom agyonverni azt a jetit a tutorial vegen, 20% hp korul mindig megbasz. neztem rola videot hogyan kene csinalni, es szerintem ellenem a boss ketszer annyit ugral meg buziskodik mint a srac ellen(vagy ketszer olyan rossz vagyok mint a srac)
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Nov 10 2016 02:56am
Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 10 2016 10:54am)
ez a dark souls 3 eleg neheznek tunik, leginkabb azert mert valahogy nehezkes az iranyitasa es a kamera is mindenfele elkoborol combat kozben

lovaggal egesz sokat tudtam haladni, de ki akartam probalni a varazsalot es az istenert nem birom agyonverni azt a jetit a tutorial vegen, 20% hp korul mindig megbasz. neztem rola videot hogyan kene csinalni, es szerintem ellenem a boss ketszer annyit ugral meg buziskodik mint a srac ellen(vagy ketszer olyan rossz vagyok mint a srac)



Masodik imo :/ de majd bajcli megszakerti afaik o ert hozza nagyon
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 10 2016 02:58am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Nov 10 2016 07:29am)


:Dd

elképzelem mi a véleménye az egészről; "rohadt vén szar mi a kurvaannyáér csoszorgott épp akkor épp ott, most mehetek börtönbe a nyugdíjas fasszopója miatt, hogy égne el a pokolban"

van péz, élhetne ahogy akar chips kóla wow azt tessék elveszik tőle 25 évesen a szép élet lehetőségét
lehet aszitte san andreasban van
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Nov 10 2016 03:11am
Quote (TresholdOfUniverse @ Nov 10 2016 09:54am)
ez a dark souls 3 eleg neheznek tunik, leginkabb azert mert valahogy nehezkes az iranyitasa es a kamera is mindenfele elkoborol combat kozben

lovaggal egesz sokat tudtam haladni, de ki akartam probalni a varazsalot es az istenert nem birom agyonverni azt a jetit a tutorial vegen, 20% hp korul mindig megbasz. neztem rola videot hogyan kene csinalni, es szerintem ellenem a boss ketszer annyit ugral meg buziskodik mint a srac ellen(vagy ketszer olyan rossz vagyok mint a srac)


Varazslos classok nehezebbek az elejen, a tutorial boss üteseit ha jol emlekszem szinte teljesen ki lehet vedeni, meg miutan atvaltozott is, szoval nem kene hogy sok gondot okozzon.

Controllerrel jatszod egyebkent?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1203820392040204120424765Next
Add Reply New Topic New Poll