
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.
Quote (TuskesVanek @ 6 May 2014 19:26)
no offense, de ki vagy te, hogy megszabd nekem hogyan fórumozzak?
érdekes, hogy a vicces képek mindenkinek hatalmas probléma, de az hogy az új felhasználókat mocskolják, meg egymást anyázzák, az totál rendben van.
mint ahogy az is, hogy valaki, aki nem haver nyit egy topicot, és telespammelik szarabbnál-szarabb gifekkel.
se ezért, se az anyázásért nem jár warn, hiába reportolja az ember, de a sokadik "kurva anyád" postot bezzeg elnézik, nyilván aki fordít a külföldi modnak az védi a cimboráját ennyi.
egy magyar moderátor kellene már ide, hogy a sok nagyképű között kis rendet tegyen.
tévedésben vagy de kurvára
az ilyen istenbaszta ostoba nyomorékokat anyázzák meg mocskolják, nem az újakat
fogd már fel, hogy a kutyának se kellessz ide, és takarodj már el innen.
Quote (BrN @ 6 May 2014 19:44)
egyébként elgondolkodtál már azon hogy lehet veled van a baj? Ha valóban viccesek lennének a képeid, akkor senki se szólna hozzád
De mivel ez nem a TuskesVanek által viccesnek gondolt képek topicja, teljesen jogosan vannak felháborodva, ha olyanokat postolsz, ami 10/10 embernek nem tetszik.
pl ez a gyerek nem tunik fogyatekosnak, senkinek nem is lesz hozza egy rossz szava sem
This post was edited by Cpt_Ghost on May 6 2014 12:45pm