d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1202203204205206473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 02:48am
mi a faszomrol beszel ez, en nem birom kovetni
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 24 2021 03:12am
245os queue vasárnap 11kor? mi a kurva isten? nem az volt hogy a poe miatt kevesebben leszunk?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 24 2021 03:13am
Quote (netket @ Oct 24 2021 11:12am)
245os queue vasárnap 11kor? mi a kurva isten? nem az volt hogy a poe miatt kevesebben leszunk?


KICSI INDIAI CSALÁDI VÁLLALKOZÁS :) :) :)
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Oct 24 2021 03:15am
Quote (netket @ 24 Oct 2021 11:12)
245os queue vasárnap 11kor? mi a kurva isten? nem az volt hogy a poe miatt kevesebben leszunk?


en direkt belogoltam reggel hogy neked nagyobb qued legyen
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 24 2021 03:27am
Quote (Hunlionskull @ 24 Oct 2021 10:37)
Szóval szerencsém volt,szezon elején. De egyébként meg ja. Vagy csak nem érted mit írok, a piac törvényszerű változásáról. Tele piac alacsony árakat eredményez, nagy piacon olcsón adod mert rád rohad. Igen, jót tenne egy kis szerverkapacitás az áraknak. Az én Q nénikémet egyébként meg, mert előtte azért kicsike belement jó drágán a soso-ba, pedig teso gazdaságosan igyekeztem felépíteni, crap viper, um az ocuba, low insight a merc kezébe. Erről ennyit.


Um az occuba, az gosu

This post was edited by Fej on Oct 24 2021 03:54am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 04:28am
https://9to5mac.com/2020/11/18/m1-macs-can-now-run-windows-apps-and-games-through-crossover-20/


Dno hogy kinek van meg macje, de elvileg crossover 20-al mukodokepes lehet a jatek, ha lesz idom akkor lehet hogy lecsekkolom, eleg regi cikk szoval mar volt vagy 20 frissites macre, ami jo is meg nem is, lehet hogy simabban fognak futni a jatekok de lehet hogy ugyan olyan fos lesz vagy rosszabb ha nem csinaltak semmit teljesitmeny elosztas szempontbol.
Member
Posts: 1,011
Joined: Feb 9 2008
Gold: 239.05
Oct 24 2021 04:28am
Quote (Fej @ 24 Oct 2021 11:27)
Um az occuba, az gosu


Került is 690fg-be, két hete kb. De nem ez a bajom hogy magasak az árak, ez akkor is be volt kalkulálva, egy alig pár hetes játéknál. Hanem hogy itt a hétvége, szórakoznál, pénzt baxnak belerakni, csak kivenni akarnak, jön persze a patch, heti három is. Kaptunk egy szép nagy osztott ládát, jobb grafót, azt játszogass magadban offline, mert hétvégén nem jutsz szerverre. Lehet az én hibám, már hozzászoktam hogy online összerakom a geart de legalább a soso-t hogy tudja a többi karinak cuccot kalapálni a bossokból. Pedig az offline legalább nem laggol.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 24 2021 04:33am
Quote (netket @ 24 Oct 2021 16:48)
mi a faszomrol beszel ez, en nem birom kovetni


Idk, volt egy lo runad leesett az ara, elpoofolt, sose volt lo runad 2700-ert vagy mi a faszom BAZDMEG
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 24 2021 04:37am
Quote (Smat @ 24 Oct 2021 12:28)
https://9to5mac.com/2020/11/18/m1-macs-can-now-run-windows-apps-and-games-through-crossover-20/


Dno hogy kinek van meg macje, de elvileg crossover 20-al mukodokepes lehet a jatek, ha lesz idom akkor lehet hogy lecsekkolom, eleg regi cikk szoval mar volt vagy 20 frissites macre, ami jo is meg nem is, lehet hogy simabban fognak futni a jatekok de lehet hogy ugyan olyan fos lesz vagy rosszabb ha nem csinaltak semmit teljesitmeny elosztas szempontbol.


nem tudom hogy van-e PC-d, de én most így tolom: saját PC + céges mekkbook

https://parsec.app mindkettőre (Unity most vette meg őket csilliárdokért, szóval nem garázsapp, én már használom jó ideje)
a lényeg, hogy Parsec viszi a fullhd-t 60+ fpsben [ha ki kell mozdulnom a PC mellől], tbh kibaszott jó

csak +1 lehetőségnek mutatom

This post was edited by Anarkin on Oct 24 2021 04:38am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 24 2021 04:40am


200as queue... lezuhanyoztam, megreggeliztem, bumpolgattam, és most elkezdtek 18 percig játszani, míg nem jön az elkerülhetetlen crash*


*


This post was edited by Anarkin on Oct 24 2021 04:51am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1202203204205206473Next
Add Reply New Topic New Poll