d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1202203204205206327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 11 2014 03:01pm
Quote (Anarkin @ Dec 11 2014 07:41pm)
en ezt nem ertem :wacko:


Ismertette a tanar h nem nagyon lehet csalni mert akkor megbuksz
erre felalltam kabattal a kezembe
mindenki azt hitte h hazamegyek a kecibe mert nem lehet csalni
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Dec 11 2014 03:40pm
Kesz a szakdogam geco, holnap megyek kottetni.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 11 2014 04:01pm
Quote (szabika @ 11 Dec 2014 23:40)
Kesz a szakdogam geco, holnap megyek kottetni.


máskor olyat vegyél amit késöbb be is köttetnek helyetted lel
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 11 2014 04:02pm
Quote (sylke @ 11 Dec 2014 23:01)
máskor olyat vegyél amit késöbb be is köttetnek helyetted lel


lel
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 11 2014 05:17pm
Quote (szabika @ 11 Dec 2014 22:40)
Kesz a szakdogam geco, holnap megyek kottetni.


lol wait a sec, szabika eljutott a szakdogaig?
de megoregedtunk geci
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 11 2014 05:27pm
Quote (Cpt_Ghost @ 12 Dec 2014 01:17)
lol wait a sec, szabika eljutott a szakdogaig?
de megoregedtunk geci


na majd abba gondolj bele ha mi is ott tartunk :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Dec 11 2014 05:30pm


Diplomairas es konzultacio a professzorokkal a NYUADon :DDD :DDD

Chetan az egyik legjobb kozgaz tanarunk.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Dec 12 2014 03:26am
Valaki vizsgazhazna helyettem kozgazbol
Kell az a 4 kredit


/e: 1,60 ponttal csusztam le a kettesrol. :D

This post was edited by Namechange on Dec 12 2014 03:27am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 12 2014 05:28am
Quote (Namechange @ Dec 12 2014 10:26am)
Valaki vizsgazhazna helyettem kozgazbol
Kell az a 4 kredit


/e: 1,60 ponttal csusztam le a kettesrol. :D


szivesen megcsinalom neked januarban ha meg kell, persze forro dollarokert cserebe. (nekem is lesz kozgaz vizsgam, nem kene ra kulon keszulnom :D )
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 12 2014 07:58am
Quote (Namechange @ 12 Dec 2014 11:26)
Valaki vizsgazhazna helyettem kozgazbol
Kell az a 4 kredit


/e: 1,60 ponttal csusztam le a kettesrol. :D


én bemegyek helyetted
Go Back To Magyar Topic List
Prev1202203204205206327Next
Add Reply New Topic New Poll