Quote (TuskesVanek @ 2 May 2014 19:13)
kurva egyszerű a válasz: azért mert direkt csinálják, ezt élvezik, ha másokat mocskolhatnak. ennyi

ennyike
te tenyleg ennyire hulye vagy? 12x leirtak h miert kell teli fosni a szarabbnal szarabb kepeiddel a topicot, megkertek h ne spammeld be mindenhova h xd, amire annyi volt a valaszod, ha mod nem szol te tolod továbbra is, illetve akinek nem tetszik log out
meg mindig nem fogod fel, h itt van egy kozosseg akik valamilyen szinten alkalmazkodnak egymashoz, te meg ideszarsz
a koromra hivatkozol, de odaig mar nem jut el az agyad, h mikor nagycsopotros voltal en mar akkor is ide postoltam es jatszottam az itteni kozosseg egy reszevel, akik most szinten nem 15 evesek