Quote (Fej @ May 2 2014 06:29pm)
a te postjaidon viszont sose lehet, amit kb 15 ember le is irt ebben a topicban, de azert te fosod ide tovabbra is a 9gages szarjaidat te kibaszott retardalt
postolj be megint vmi you mad kepet, mert az olyan nagyon vitszes xD
viccesebb mint egy harminc éves ember, aki napjában hússzor mondja el ugyanazt a szart xD
jaj istenem, milyen egyszerű lélek vagy te
