d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1202520262027202820292492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 2 2014 11:12am


:D
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
May 2 2014 11:29am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (TuskesVanek @ 2 May 2014 17:19)
cseppet sem zavaró jókat lehet röhögni a vergődésén xD


a te postjaidon viszont sose lehet, amit kb 15 ember le is irt ebben a topicban, de azert te fosod ide tovabbra is a 9gages szarjaidat te kibaszott retardalt

postolj be megint vmi you mad kepet, mert az olyan nagyon vitszes xD

This post was edited by Fej on May 2 2014 11:30am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
May 2 2014 11:44am



bekapcsoltam alá a kis grofot
szakadok XG:HZX:ERZSER









Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 2 2014 11:50am
Quote (Senee @ 2 May 2014 19:44)
http://www.youtube.com/watch?v=BWAK0J8Uhzk


bekapcsoltam alá a kis grofot
szakadok XG:HZX:ERZSER



https://31.media.tumblr.com/ade30122d1537da9922c7277d68a6447/tumblr_n4uc99pBSE1rc7zl1o4_400.gif


https://24.media.tumblr.com/fa79c7e26908d609a42aa6e46b77d179/tumblr_n4uc99pBSE1rc7zl1o5_400.gif


https://24.media.tumblr.com/cff019dcfab2dc1357f170dae967e117/tumblr_n4uc99pBSE1rc7zl1o6_400.gif


Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 2 2014 12:09pm
Quote (Fej @ May 2 2014 06:29pm)
a te postjaidon viszont sose lehet, amit kb 15 ember le is irt ebben a topicban, de azert te fosod ide tovabbra is a 9gages szarjaidat te kibaszott retardalt

postolj be megint vmi you mad kepet, mert az olyan nagyon vitszes xD


viccesebb mint egy harminc éves ember, aki napjában hússzor mondja el ugyanazt a szart xD

jaj istenem, milyen egyszerű lélek vagy te :D
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 2 2014 12:09pm
Quote (TuskesVanek @ May 2 2014 07:09pm)
viccesebb mint egy harminc éves ember, aki napjában hússzor mondja el ugyanazt a szart xD

jaj istenem, milyen egyszerű lélek vagy te :D


az egyszeru az te vagy
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
May 2 2014 12:10pm
miért kell mindig ezt eljátszani minden random értelmi sérülttel aki idejön
miért nem lehet csak ignorálni aztán majd egy idő után úgyis keveset fog postolni, mint senee
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 2 2014 12:13pm
Quote (Taszilo.^ @ May 2 2014 07:09pm)
az egyszeru az te vagy


most aztán megkaptam tőled is omg :D

Quote (Rawen @ May 2 2014 07:10pm)
miért kell mindig ezt eljátszani minden random értelmi sérülttel aki idejön
miért nem lehet csak ignorálni aztán majd egy idő után úgyis keveset fog postolni, mint senee


kurva egyszerű a válasz: azért mert direkt csinálják, ezt élvezik, ha másokat mocskolhatnak. ennyi :D

This post was edited by TuskesVanek on May 2 2014 12:13pm
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
May 2 2014 12:20pm
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 2 2014 12:24pm
Quote (Rawen @ May 2 2014 08:10pm)
miért kell mindig ezt eljátszani minden random értelmi sérülttel aki idejön
miért nem lehet csak ignorálni aztán majd egy idő után úgyis keveset fog postolni, mint senee


az a baj, hogy a postblocker miatt el is feledkeznék róluk, de mindig látom a blank quoteokat :(
Go Back To Magyar Topic List
Prev1202520262027202820292492Next
Add Reply New Topic New Poll