Quote (Fej @ 24 Oct 2021 10:28)
Miért kene hogy lemenjenek a jsp árak?
Már mennek le. Az ist 300fg-ről 190 köré esett vissza. Már a LO-t sem tudnám 2700 bin áron eladni. Kb ahogy tudnak normálisan játszani, például hét közben kidobás nélkül amikor a legtöbben nem érnek rá, effektíve több cucc esik, viszi le az árakat. Ez törvényszerű, telítődik a piac, classic D2 is így működik, ladder szezon elején egy HR-t veszel baromi drágán, vége felé meg kirakod az Rw-t tízszer is egy árából akár.
Off: Na örültem hogy beengedett, hallom a hangokat, hurrá. Erre hosszas várakozás után offline vagyok, beállított a sorba, 235-ről újraindultam. Megyek inkább kertészkedni, mert csak az idegbaj jön rám.
This post was edited by Hunlionskull on Oct 24 2021 02:35am