d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1201202203204205473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 23 2021 11:59pm
Már reggel 8-kor position 44.

KIS INDIAI CÉG NINCSMITTENNI
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 24 2021 12:39am
Quote (-joey- @ 24 Oct 2021 07:59)
Már reggel 8-kor position 44.

KIS INDIAI CÉG NINCSMITTENNI


korabban kell kelni, nincs mese
Member
Posts: 1,011
Joined: Feb 9 2008
Gold: 239.05
Oct 24 2021 01:57am
Quote (-joey- @ 24 Oct 2021 07:59)
Már reggel 8-kor position 44.

KIS INDIAI CÉG NINCSMITTENNI


Persze, ráfért a pofájukra egy kis grafikai turbóért elkérni 40$-t. Mert igazából a gameplay semmit nem változott, ugyanolyan szarul dobnak a bossok, persze semmit sem érő unique esik. HR-t botozással fogsz látni, egyébként meg ha mákod van, mint ahogy nekem Baal throne roomban esett Lo, bociknál kettő ist meg gul... Pénzszivattyúnak tekintik az egészet, az a baj.

This post was edited by Hunlionskull on Oct 24 2021 01:58am
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 24 2021 01:59am
Quote (Hunlionskull @ 24 Oct 2021 09:57)
Persze, ráfért a pofájukra egy kis grafikai turbóért elkérni 40$-t. Mert igazából a gameplay semmit nem változott, ugyanolyan szarul dobnak a bossok, persze semmit sem érő unique esik. HR-t botozással fogsz látni, egyébként meg ha mákod van, hogy Baal throne roomban esett Lo, bociknál kettő ist meg gul... Pénzszivattyúnak tekintik az egészet, az a baj.


nem ertem miert kene emelni a dropratet, az mar nem d2 lenne. mint ahogy gameplayt se kell valtoztatni.
nem tetszik - nem jatszol
Member
Posts: 1,011
Joined: Feb 9 2008
Gold: 239.05
Oct 24 2021 02:03am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ 24 Oct 2021 09:59)
nem ertem miert kene emelni a dropratet, az mar nem d2 lenne. mint ahogy gameplayt se kell valtoztatni.
nem tetszik - nem jatszol


Nem azért nem játszol mert nem tetszik, hanem mert nincs szerverkapacitás. :) Vicc, itt a hétvége, na játszok picit, várok a sorban fél órát, hogy ledobjon 5 perc múlva a saját játékomból. Ha vissza akarsz lépni jön a fekete képernyő, restart, vársz megint. Ja és ez miatt a jsp árak se mennek lefelé.

This post was edited by Hunlionskull on Oct 24 2021 02:05am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 24 2021 02:28am
Quote (Hunlionskull @ 24 Oct 2021 10:03)
Nem azért nem játszol mert nem tetszik, hanem mert nincs szerverkapacitás. :) Vicc, itt a hétvége, na játszok picit, várok a sorban fél órát, hogy ledobjon 5 perc múlva a saját játékomból. Ha vissza akarsz lépni jön a fekete képernyő, restart, vársz megint. Ja és ez miatt a jsp árak se mennek lefelé.


Miért kene hogy lemenjenek a jsp árak?
Member
Posts: 1,011
Joined: Feb 9 2008
Gold: 239.05
Oct 24 2021 02:31am
Quote (Fej @ 24 Oct 2021 10:28)
Miért kene hogy lemenjenek a jsp árak?


Már mennek le. Az ist 300fg-ről 190 köré esett vissza. Már a LO-t sem tudnám 2700 bin áron eladni. Kb ahogy tudnak normálisan játszani, például hét közben kidobás nélkül amikor a legtöbben nem érnek rá, effektíve több cucc esik, viszi le az árakat. Ez törvényszerű, telítődik a piac, classic D2 is így működik, ladder szezon elején egy HR-t veszel baromi drágán, vége felé meg kirakod az Rw-t tízszer is egy árából akár.

Off: Na örültem hogy beengedett, hallom a hangokat, hurrá. Erre hosszas várakozás után offline vagyok, beállított a sorba, 235-ről újraindultam. Megyek inkább kertészkedni, mert csak az idegbaj jön rám.

This post was edited by Hunlionskull on Oct 24 2021 02:35am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 24 2021 02:33am
Quote (Hunlionskull @ Oct 24 2021 10:03am)
Nem azért nem játszol mert nem tetszik, hanem mert nincs szerverkapacitás. :) Vicc, itt a hétvége, na játszok picit, várok a sorban fél órát, hogy ledobjon 5 perc múlva a saját játékomból. Ha vissza akarsz lépni jön a fekete képernyő, restart, vársz megint. Ja és ez miatt a jsp árak se mennek lefelé.


Nekem csak kizarolag akkor lenne viable a bnet ha tudnek 3 karit sandboxieval egy gemben tudni a players3hoz, es nem lenne queue illetve ez a fogyatek game creation kizarasok h elirod a game nevet es akkor 1 percre kbasz meg ilyenek. Nah akkor bneteznek, de amugy sp sff>>>
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 24 2021 02:35am
Quote (Hunlionskull @ Oct 24 2021 10:31am)
Már mennek le. Az ist 300fg-ről 190 köré esett vissza. Már a LO-t sem tudnám 2700 bin áron eladni. Kb ahogy tudnak normálisan játszani, például hét közben kidobás nélkül amikor a legtöbben nem érnek rá, effektíve több cucc esik, viszi le az árakat. Ez törvényszerű, telítődik a piac, classic D2 is így működik, ladder szezon elején egy HR-t veszel baromi drágán, vége felé meg kirakod az Rw-t tízszer is egy árából akár.


Szoval a kva anjyat h mennek le az arak mert nemtudod 2700er eladni a lot de a krva anyjat miert nem esnek az arak h olcson tudjak rwt kirakni wacko?
Member
Posts: 1,011
Joined: Feb 9 2008
Gold: 239.05
Oct 24 2021 02:37am
Quote (Vismajor @ 24 Oct 2021 10:35)
Szoval a kva anjyat h mennek le az arak mert nemtudod 2700er eladni a lot de a krva anyjat miert nem esnek az arak h olcson tudjak rwt kirakni wacko?


Szóval szerencsém volt,szezon elején. De egyébként meg ja. Vagy csak nem érted mit írok, a piac törvényszerű változásáról. Tele piac alacsony árakat eredményez, nagy piacon olcsón adod mert rád rohad. Igen, jót tenne egy kis szerverkapacitás az áraknak. Az én Q nénikémet egyébként meg, mert előtte azért kicsike belement jó drágán a soso-ba, pedig teso gazdaságosan igyekeztem felépíteni, crap viper, um az ocuba, low insight a merc kezébe. Erről ennyit.

This post was edited by Hunlionskull on Oct 24 2021 02:40am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1201202203204205473Next
Add Reply New Topic New Poll