d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1201202203204205257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 6 2011 06:17am
Quote (Khaszas @ 6 Apr 2011 13:37)
elözö ladder be nem adta meg travic meg summonert :)


ezek közül summoner teljesen mind1, mert oda nem kell lemenniük, elég ha durielt megkapja. travinál necces, mert le kell mennie, hogy act4be menjen, de ez akkor új feature.
Member
Posts: 1,610
Joined: Jul 6 2007
Gold: 8,282.00
Apr 6 2011 06:25am
Quote (CyberPunk666 @ Apr 6 2011 12:17pm)
ezek közül summoner teljesen mind1, mert oda nem kell lemenniük, elég ha durielt megkapja. travinál necces, mert le kell mennie, hogy act4be menjen, de ez akkor új feature.


hát anyi h travit megkapja anélkül h lemegy tehát így már be tud menni mephi-hez is és ott szépen átsétál a portalon
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Apr 6 2011 12:53pm
melyik szerveren érdemes classicozni? és full csórón mit csináljak?
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Apr 6 2011 12:58pm
Quote (Sanyika @ Apr 6 2011 08:53pm)
melyik szerveren érdemes classicozni? és full csórón mit csináljak?


east
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 6 2011 02:30pm
Quote (Sanyika @ 6 Apr 2011 23:53)
melyik szerveren érdemes classicozni? és full csórón mit csináljak?


áruld a tested
Member
Posts: 44,288
Joined: Oct 4 2008
Gold: 306,730.65
Trader: Trusted
Apr 6 2011 02:48pm
Quote (CyberPunk666 @ 6 Apr 2011 13:12)
mivel 1 csonti 1 hit volt, így a nagyobb sebesség jobban jött, mint a nagyobb dmg, amúgy igen, sokkal nagyobb dmg lett volna azzal, viszont időben így volt jobb volt. meg nem utolsó sorban az törtszerveren volt (teljesen alap moddolatlan, szal zodra semmi esély sem volt), így ezeket a cuccokat is igen durva volt összeszedni...


kani :thumbsup:
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 6 2011 11:40pm
Quote (Namechange @ 6 Apr 2011 22:48)
kani  :thumbsup:


igen, az. De ott is modolatlan volt a diablo, így igazából úgy ment, mint a rendes battle.net, csak kevés ember játszott, így nagyon kevés volt a hr...

Ott egyedül toltam el egy sorcot 98ra.. egyedül breztem player 4-5ben, néha 8ban, de azt a gépem nem igazán viselte jól...

Member
Posts: 42,124
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Apr 8 2011 08:51am
lvl 9
10def Bone shield
30/20
10fhr
cold res 14
light res 5
mdr 1
2 os


BASSZAM MEG A BLIZZARDOT
ezt dobta norm mefi, erre kidroppol a gém, és mire visszamegyek, rollback, -1szint és oda ez a shield
OMFG
Member
Posts: 34,867
Joined: Sep 21 2006
Gold: 2,650.01
Apr 8 2011 08:54am
Quote (szabika @ 8 Apr 2011 16:51)
lvl 9
10def Bone shield
30/20
10fhr
cold res 14
light res 5
mdr 1
2 os


BASSZAM MEG A BLIZZARDOT
ezt dobta norm mefi, erre kidroppol a gém, és mire visszamegyek, rollback, -1szint és oda ez a shield
OMFG


chars nem hal éhen :))

ja h lvl 9 XXDDDDDDDDDDDDDDDDD

This post was edited by Akizk on Apr 8 2011 08:54am
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
Apr 8 2011 08:55am
Quote (szabika @ Apr 8 2011 02:51am)
lvl 9
10def Bone shield
30/20
10fhr
cold res 14
light res 5
mdr 1
2 os


BASSZAM MEG A BLIZZARDOT
ezt dobta norm mefi, erre kidroppol a gém, és mire visszamegyek, rollback, -1szint és oda ez a shield
OMFG


sucks
Go Back To Magyar Topic List
Prev1201202203204205257Next
Closed New Topic New Poll