Quote (Namechange @ 6 Apr 2011 22:48)
kani

igen, az. De ott is modolatlan volt a diablo, így igazából úgy ment, mint a rendes battle.net, csak kevés ember játszott, így nagyon kevés volt a hr...
Ott egyedül toltam el egy sorcot 98ra.. egyedül breztem player 4-5ben, néha 8ban, de azt a gépem nem igazán viselte jól...