d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1201020112012201320144114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 02:49pm
Quote (Anarkin @ 22 Jun 2012 22:47)
gyűjtögetem az infokat, ty!

ha valaki megtenné, hogy ránéz 3-4 perc erejéig, hogy melyik milyen megköszönném (esetleg nagyjából ár-kategóriát is, vagy hogy teljesen szar-e)

csak hogy képben legyek, aztán nem zargatlak titeket sokáig! :$

http://ws-dev.net/_public/d3/gloves.png


dhra meg szerintem sok dex, critchance>critdam=ias kb, ilyen secondary addoknak meg vit>armor=res talan

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 22 2012 02:49pm
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jun 22 2012 02:50pm
Quote (Floodban @ Jun 22 2012 10:44pm)
valaki oljon velem infdiat
wtb coop acsi


nekem is kéne, ha gondolod letolhatjuk.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 22 2012 02:54pm
Quote (ecneB @ Jun 22 2012 08:32pm)
vegig ebben tolom.
ss-t nem hasznalok.

http://2.imgland.net/nWlfq0.pngl


120h play time, 15 milla
280h play time, 8 milla

:)
nem basz fel minden egyes percben a játék :)
nem
:)
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 22 2012 02:54pm
Quote (Liliomtipro @ 22 Jun 2012 22:50)
nekem is kéne, ha gondolod letolhatjuk.


ok
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 02:55pm
Quote (sylke @ 22 Jun 2012 22:54)
120h play time, 15 milla
280h play time, 8 milla

:)
nem basz fel minden egyes percben a játék :)
nem
:)


emlekszem mikor mes elkezdett jatszni 30 ora playtime alatt, mig felhuzta dhjat 60ra + meg nehany, de mindenkeppen <5h ahzas alatt 15kval nagyobb volt a dpse, mint az enyemnek
:)):)

eleg jo mondat lett ez, mindegy, a lenyeg ertheto

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 22 2012 02:56pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Jun 22 2012 02:56pm
Quote (sylke @ 22 Jun 2012 22:54)
120h play time, 15 milla
280h play time, 8 milla

:)
nem basz fel minden egyes percben a játék :)
nem
:)


a lényeg, hogy élvezed :)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 02:57pm
csak engednek 3nal tobb statra keresni ahban ha blizz lennek
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jun 22 2012 02:57pm
Quote (SummertimeClothes @ 22 Jun 2012 22:57)
csak engednek 3nal tobb statra keresni ahban ha blizz lennek


mint köztudott a blizzard érdeke, hogy agyvérzést kapj minél előbb
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 22 2012 03:04pm
Quote (Anarkin @ Jun 22 2012 10:47pm)
gyűjtögetem az infokat, ty!

ha valaki megtenné, hogy ránéz 3-4 perc erejéig, hogy melyik milyen megköszönném (esetleg nagyjából ár-kategóriát is, vagy hogy teljesen szar-e)

csak hogy képben legyek, aztán nem zargatlak titeket sokáig! :$

http://ws-dev.net/_public/d3/gloves.png


Ha esetleg még craftolsz majd és dex/coldres/allres + monk add jön, megvenném :)
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 03:08pm
Greetings Akos (Moonchild),

Congratulations on your successful auction in Diablo III!

Item name 1 Thief's Star
Time of transaction 22 Jun 2012 09:55 PM BST
Sale price EUR24.99
Transaction fee EUR1.00
Applicable taxes EUR0.00
Your proceeds EUR23.99

sc soon!
Go Back To Magyar Topic List
Prev1201020112012201320144114Next
Closed New Topic New Poll