d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1200920102011201220134114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 22 2012 02:21pm
Quote (Vismajor @ 22 Jun 2012 22:13)
nekem fel ennyi, mennyi mfel tolod?
ja és annyira jovoltak h eladtam a packot 29kért


241% 5nv
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 02:24pm
Quote (ecneB @ 22 Jun 2012 22:21)
241% 5nv


rendes eqben vagy cserelsz kill elott?
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 22 2012 02:32pm
Quote (Anarkin @ Jun 22 2012 08:21pm)
kellene egy kis help

van úgy csillió glove-om, kapásból kiszúrtam 5-öt ami durva, de a többihez nem értek

kéne egy kis "infó" arról hogy kinek mi kell glovera

- monkot vágom nagyjából
- wiz? wd? a kettő ugyanaz?
- dh?
- barb?

köszönöm !

// amúgy most tudok craftolni párat ha kell, vagyok éjjelig


wd: crit chance, crit dmg, kurvasok int
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 22 2012 02:32pm
Quote (SummertimeClothes @ 22 Jun 2012 22:24)
rendes eqben vagy cserelsz kill elott?


vegig ebben tolom.
ss-t nem hasznalok.

l
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 02:36pm
Quote (ecneB @ 22 Jun 2012 22:32)
vegig ebben tolom.
ss-t nem hasznalok.

http://2.imgland.net/nWlfq0.pngl


ja, hasonlo volt nekem is, csak 10kval kevesebb hp, meg fikabb crit dam, de mar a gem is rosszabb volt fegyverben
meg en cserelgettem az itemeket ugye, es ugy is csak +140et adott iirc

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 22 2012 02:36pm
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 22 2012 02:38pm
Quote (SummertimeClothes @ 22 Jun 2012 22:36)
ja, hasonlo volt nekem is, csak 10kval kevesebb hp, meg fikabb crit dam, de mar a gem is rosszabb volt fegyverben
meg en cserelgettem az itemeket ugye, es ugy is csak +140et adott iirc


srry az uj amuval neztem azt az erteket, akkro 241-37 5nv-vel
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jun 22 2012 02:41pm
Quote (Anarkin @ Jun 22 2012 10:21pm)
kellene egy kis help

van úgy csillió glove-om, kapásból kiszúrtam 5-öt ami durva, de a többihez nem értek

kéne egy kis "infó" arról hogy kinek mi kell glovera

- monkot vágom nagyjából
- wiz? wd? a kettő ugyanaz?
- dh?
- barb?

köszönöm !

// amúgy most tudok craftolni párat ha kell, vagyok éjjelig


barb: resist > armor > vita > str > minden más

This post was edited by Liliomtipro on Jun 22 2012 02:41pm
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 22 2012 02:44pm
valaki oljon velem infdiat
wtb coop acsi
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 22 2012 02:46pm
Kurwo Bishibosh hullája nem akar spawnolni.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 22 2012 02:47pm
Quote (sylke @ 22 Jun 2012 21:32)
wd: crit chance, crit dmg, kurvasok int


Quote (Liliomtipro @ 22 Jun 2012 21:41)
barb: resist > armor > vita > str > minden más


gyűjtögetem az infokat, ty!

ha valaki megtenné, hogy ránéz 3-4 perc erejéig, hogy melyik milyen megköszönném (esetleg nagyjából ár-kategóriát is, vagy hogy teljesen szar-e)

csak hogy képben legyek, aztán nem zargatlak titeket sokáig! :$

http://ws-dev.net/_public/d3/gloves.png
Go Back To Magyar Topic List
Prev1200920102011201220134114Next
Closed New Topic New Poll