Quote (Anarkin @ 24 Oct 2021 00:18)
sad.gif
Engem nem dobott ki egesz este, utolso postom utan meg jatszottam egy 30-40 percet utana meg mentem aludni mert semmi nem esett..
Quote (cowding @ 24 Oct 2021 00:54)
Azsia volt a legszarabb ilyen tobb ezres quevel a ban elott
Csak sehol mashol nem segitett szignifikansan a dolog
idk, szerintem az is szamit hogy helyileg hol vagy a szerverparkokhoz kepest, nekem idaig 2x volt queue, 30 + 5 de kb olyan volt mint lol of ligaban, leporgott par perc alatt.