d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12002012022032044765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 8 2015 09:21am
Quote (Coolface @ 8 Jul 2015 17:08)
takarodjmar anyadba a folyamatos vergodesseddel


fun fact: tényleg nem tudom mi történik ott
de azér vergödök tovább engedelmeddel
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 8 2015 09:29am
azt a kurva kinyitottam 2 mp-re az ablakot für die lulz es beesett 10 darab 5 mili átmérőjű jég golyó
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 8 2015 09:32am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 8 Jul 2015 17:29)
azt a kurva kinyitottam 2 mp-re az ablakot für die lulz es beesett 10 darab 5 mili átmérőjű jég golyó


GECIJO HOGY VÉGRE KEZDETT VALAMENNYIRE MELEG LENNI ERRE JÖN A KIBASZOTT HIDEG
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 8 2015 09:32am
térdig ér a víz a klinikáknál a mellékutcákban
mezitláb jöttem haza a metrótól
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 8 2015 09:34am
Quote (sylke @ Jul 8 2015 04:32pm)
GECIJO HOGY VÉGRE KEZDETT VALAMENNYIRE MELEG LENNI ERRE JÖN A KIBASZOTT HIDEG


nem volt elég 4 napon át a 35 fok?


Quote (llllllllllll @ Jul 8 2015 04:32pm)
térdig ér a víz a klinikáknál a mellékutcákban
mezitláb jöttem haza a metrótól


röhögök
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 8 2015 09:35am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 8 2015 03:34pm)
nem volt elég 4 napon át a 35 fok?




röhögök


vicces volt
álltunk az út szélén, mint az antilopok a folyó mellett
mondom geci akkor leszek én az alfahím, lekaptam a cipőmet és elindultam
azért majdnem megfordultam amikor térdig belesüllyedtem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jul 8 2015 09:35am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 8 Jul 2015 17:34)
nem volt elég 4 napon át a 35 fok?




röhögök


35 fok az max tavasszal jo
nyáron kell 50+
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 8 2015 09:40am
Quote (sylke @ Jul 8 2015 04:35pm)
35 fok az max tavasszal jo
nyáron kell 50+


true
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 8 2015 09:42am
Quote (sylke @ Jul 8 2015 04:35pm)
35 fok az max tavasszal jo
nyáron kell 50+


mondjuk én inkább a 65 fokot preferálom, ott már gyorsan döglenek a nyuggerek meg az alultáplált cigánkák
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Jul 8 2015 09:44am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 8 2015 04:42pm)
mondjuk én inkább a 65 fokot preferálom, ott már gyorsan döglenek a nyuggerek meg az alultáplált cigánkák


azokat amugy is konnyu keselni
Go Back To Magyar Topic List
Prev12002012022032044765Next
Add Reply New Topic New Poll