Quote (Cpt_Ghost @ Dec 11 2014 05:56pm)
hogy lehet már gyakra rossz terembe járni fél évig?
Nem tudom
De ma megtrollkodtam egy csomó embert
80an voltunk vizsgázni, írásbeli
mondja a csóka, h bárkinél akinél laptopot, tabletet, telefont meg egyéb dolgot lát automatice megbukik
ilyen hülye döntött pados terem volt és folyton lecsúszott a kabátom szal itt elérkezettnek láttam az időt h felakasszam a afalra
persze ezután a kijelentés után a diáktársak+tanárok csak azt látták, hogy felállok kabáttal a kezemben és kitört a nevetés
This post was edited by Vismajor on Dec 11 2014 11:08am