d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1200201202203204327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 8 2014 09:16am



de tesit átakarnám rakni kondiről röplabdára de mostmár nem listáz ki semmit fsazom




k mindenkinek szar

This post was edited by Vismajor on Dec 8 2014 09:28am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 8 2014 09:35am
Visnek hogy a rákban van targyfelvetele vizsgaidoszak elott?
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Dec 8 2014 09:49am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 8 2014 04:35pm)
Visnek hogy a rákban van targyfelvetele vizsgaidoszak elott?


a legtobb egyetemen mar vizsgaidoszak elott indul a targyfelvetel szerintem
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 8 2014 09:51am
Quote (TresholdOfUniverse @ 8 Dec 2014 16:49)
a legtobb egyetemen mar vizsgaidoszak elott indul a targyfelvetel szerintem


nem latom benne a logikat, hogy megis miert
nincsen semmi targya vismajornak ami egymasra epul?
csak mert igy vizsga idoszak utan derul ki, hogy azokat feltudod-e venni etc ket reszben meg nem latom az ertelmet, hogy 1x felveszed azokat amikre nem epul semmi aztan masodik korben meg azt amire epul? semmi ertelme
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Dec 8 2014 09:54am
Quote (Cpt_Ghost @ 8 Dec 2014 17:51)
nem latom benne a logikat, hogy megis miert
nincsen semmi targya vismajornak ami egymasra epul?
csak mert igy vizsga idoszak utan derul ki, hogy azokat feltudod-e venni etc ket reszben meg nem latom az ertelmet, hogy 1x felveszed azokat amikre nem epul semmi aztan masodik korben meg azt amire epul? semmi ertelme


Ezzel motíválják a hallgatókat, hogy ne az utolsó héten menjen mindenki vizsgázni.
Nálunk a vizsgaidőszak közepén szokott indulni, így aki hamar letudja a vizsgákat, annak jó órarendje lesz.

This post was edited by CyberPunk666 on Dec 8 2014 09:54am
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 8 2014 03:20pm
mindig imádtam a tárgyfelvételt, mindenhonnan "jajj nem lesz hely", "jajj már reggel 8-kor neptun előtt ülök hogy 12-kor be legyek lépve"

volt előfelvétel, amit alapból ignoreol az emberek jó része, +xx pont,
esti miatt volt +xx pont
instant top10
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 8 2014 03:30pm
Quote (Anarkin @ Dec 8 2014 10:20pm)
mindig imádtam a tárgyfelvételt, mindenhonnan "jajj nem lesz hely", "jajj már reggel 8-kor neptun előtt ülök hogy 12-kor be legyek lépve"

volt előfelvétel, amit alapból ignoreol az emberek jó része, +xx pont,
esti miatt volt +xx pont
instant top10


nem volt előfelvétel
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 11 2014 10:54am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 11 2014 10:56am
Quote (Vismajor @ 11 Dec 2014 17:54)
http://2.ii.gl/BhryvBQ3r.png


hogy lehet már gyakra rossz terembe járni fél évig?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 11 2014 11:06am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 11 2014 05:56pm)
hogy lehet már gyakra rossz terembe járni fél évig?


Nem tudom
De ma megtrollkodtam egy csomó embert
80an voltunk vizsgázni, írásbeli
mondja a csóka, h bárkinél akinél laptopot, tabletet, telefont meg egyéb dolgot lát automatice megbukik
ilyen hülye döntött pados terem volt és folyton lecsúszott a kabátom szal itt elérkezettnek láttam az időt h felakasszam a afalra
persze ezután a kijelentés után a diáktársak+tanárok csak azt látták, hogy felállok kabáttal a kezemben és kitört a nevetés

This post was edited by Vismajor on Dec 11 2014 11:08am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1200201202203204327Next
Add Reply New Topic New Poll