d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1200201202203204257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Apr 4 2011 01:11pm
Quote (Sanyika @ 4 Apr 2011 20:09)
de hova kell írni?
tulajdonságoknál a cél-hez v a indítás helyéhez.


a cél végére a " jel után
Member
Posts: 1,610
Joined: Jul 6 2007
Gold: 8,282.00
Apr 5 2011 01:07am
vkinek kell 1 free insight (partizan) Euscl ??
Member
Posts: 554
Joined: Mar 20 2008
Gold: 202.35
Apr 5 2011 05:40pm
azt tudtátok hogy ha joinbug van és alt+F4 et nyomtok akkor nem kell várni? :blink:
és nem a d2ből lép ki, csak visszadob chatre
Member
Posts: 6,471
Joined: Aug 3 2006
Gold: 0.00
Apr 5 2011 06:03pm
Quote (Drawen @ 6 Apr 2011 00:40)
azt tudtátok hogy ha joinbug van és alt+F4 et nyomtok akkor nem kell várni? :blink:
és nem a d2ből lép ki, csak visszadob chatre


Tudtam.
Member
Posts: 8,016
Joined: Apr 3 2011
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 6 2011 01:44am
Quote (CyberPunk666 @ Apr 4 2011 07:42pm)
nekem anno sorcal solozásra volt egy eth andy + 15 ias 15 @res jewel, tyraels might 15 ias + 15 @res jewel, 3 sock eth tomb reaver 15 ias 39 ed - 15 ias 38 ed - 15 ias 36 ed jewelekkel... elég volt a 10% leech :D


Eth botd war pikeban + andy + forti is nagyon állat amúgy :D
Member
Posts: 2,147
Joined: Dec 18 2007
Gold: 789.80
Apr 6 2011 01:50am
Quote (Drawen @ Apr 5 2011 11:40pm)
azt tudtátok hogy ha joinbug van és alt+F4 et nyomtok akkor nem kell várni? :blink:
és nem a d2ből lép ki, csak visszadob chatre


Majd tesztelem. Én mindig windows gomb + tálcán diablo ikonra jobb klikk-bezárást alkalmaztam. Lehet nem gyorsabb az újraindítás, de legalább nem unatkozok míg bedobja a hibát :)
A te módszered jobbnak tűnik...
Member
Posts: 1,610
Joined: Jul 6 2007
Gold: 8,282.00
Apr 6 2011 03:25am
Én meg arra lettem figyelmes h az összes quest bugos lett mint a baal q legalább is két karit is húztam nm-en hogy 1kari fenn állt a többinek meg csak a qeust kellet és ugyan úgy megkapta a summonert meg a travincal-t is nem kellet lemennie hozzá (anciknál nem mükszik 1dül)
de régen ugye travi meg summonernél se működött most meg két karinál sikerült áthúznom hellig úgy hogy le se kellet menni vele sehova csak az actokat váltogattam :D
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 6 2011 05:12am
Quote (SnoopDogg @ 6 Apr 2011 09:44)
Eth botd war pikeban + andy + forti is nagyon állat amúgy :D


mivel 1 csonti 1 hit volt, így a nagyobb sebesség jobban jött, mint a nagyobb dmg, amúgy igen, sokkal nagyobb dmg lett volna azzal, viszont időben így volt jobb volt. meg nem utolsó sorban az törtszerveren volt (teljesen alap moddolatlan, szal zodra semmi esély sem volt), így ezeket a cuccokat is igen durva volt összeszedni...
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 6 2011 05:14am
Quote (Khaszas @ 6 Apr 2011 11:25)
Én meg arra lettem figyelmes h az összes quest bugos lett mint a baal q legalább is két karit is húztam nm-en hogy 1kari fenn állt a többinek meg csak a qeust kellet és ugyan úgy megkapta a summonert meg a travincal-t is nem kellet lemennie hozzá (anciknál nem mükszik 1dül)
de régen ugye travi meg summonernél se működött most meg két karinál sikerült áthúznom hellig úgy hogy le se kellet menni vele sehova csak az actokat váltogattam :D


1.12 óta nem játszottam, de 1.10-1.12ig mindig elég volt egy karinak lent lenni, akinek nincs meg a quest, és mindenki akinek nem volt meg, és ugyanabban az actban volt megkapta.
Member
Posts: 1,610
Joined: Jul 6 2007
Gold: 8,282.00
Apr 6 2011 05:37am
Quote (CyberPunk666 @ Apr 6 2011 11:14am)
1.12 óta nem játszottam, de 1.10-1.12ig mindig elég volt egy karinak lent lenni, akinek nincs meg a quest, és mindenki akinek nem volt meg, és ugyanabban az actban volt megkapta.


elözö ladder be nem adta meg travic meg summonert :)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1200201202203204257Next
Closed New Topic New Poll