d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1200820092010201120124114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 22 2012 01:55pm
hat ezt most nem ertem, bideltem egy armorra 44k-t latom valaki ramlicitalt 59k-t es en megadtam de azt a penztis levonta a 44k-t meg nem adta vissza now what?
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 01:56pm
Quote (kusziyoker @ 22 Jun 2012 21:55)
hat ezt most nem ertem, bideltem egy armorra 44k-t latom valaki ramlicitalt 59k-t es en megadtam de azt a penztis levonta a 44k-t meg nem adta vissza now what?


ott van completed tabon, ra kell nyomni, hogy visszarakja, mintha eladtal volna valamit
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 22 2012 01:57pm
Quote (SummertimeClothes @ 22 Jun 2012 20:56)
ott van completed tabon, ra kell nyomni, hogy visszarakja, mintha eladtal volna valamit


errol beszelek hogy nincs ott
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 02:01pm
Quote (kusziyoker @ 22 Jun 2012 21:57)
errol beszelek hogy nincs ott


akkor varjal, valami delay van biztos
Member
Posts: 7,430
Joined: Sep 29 2009
Gold: 794.44
Jun 22 2012 02:10pm
Quote (SummertimeClothes @ 22 Jun 2012 21:01)
akkor varjal, valami delay van biztos


jaja lehet mert most is eladtam egy itemet es meg nem kaptam meg a goldot....
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 22 2012 02:10pm
Quote (LehetHogyTokreUjVagyokDeNemBizti @ 22 Jun 2012 20:44)
http://3.imgland.net/IG2BHS.png

ezzel eléggé nem bírom act2-t


amivel én bírok nagyjából mindent:

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/monk#ajgXYk!XaU!abYbaa

http://i381.photobucket.com/albums/oo251/Anarkin24/q.png

- dex az nagyon az elsődleges
- 3-4 itemen legyen azért vita is, de life alapvetően nem kell ("lolrofl ok hogy dh-nak nem kell, de már a monknak sem? y.. nincs 30k nekem -- persze jó lenne ha 60 volna, de izé.. majd")
- life on hit, gemek pl azért érik meg mert nem hiszem hogy nagyon vesztenének az értékükből
- shield lóf-sz
- movement speed (csizmi + atm a 3. passzívom fleet footed, ez mondjuk megkérdőjelezhető, de nagyon sokat ér)
- minden itemre dualresist (nekem még hiányzik 2 v. 3 itemről asszem, szóval idővel a resist shield nélkül is 850 felé fog hajlani)
- legalább 3 itemre 5+ ias, dual wielding adja a többit, az legalább ugyan úgy 15%-ot ad
- overawe imo többet ér mint bármelyik másik aura együtt
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 22 2012 02:11pm
>tfw realizalod hogy a pvp pay to win lesz.
inb4 skill>gear, nyilvan, de sztem erre gecire rafogok baszni : (
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 02:12pm
Quote (Floodban @ 22 Jun 2012 22:11)
>tfw realizalod hogy a pvp pay to win lesz.
inb4 skill>gear, nyilvan, de sztem erre gecire rafogok baszni : (


gyere blc, teljesen skill orientalt!
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 22 2012 02:13pm
Quote (ecneB @ Jun 22 2012 07:43pm)
nom

20 perc eredmenye - sajnos csak a1

akarok egyszer gyujteni magamnak egy full stash amu ringet :D

instant ejakulacio az idzes kozben

http://1.imgland.net/CPpBcW.png


nekem fel ennyi, mennyi mfel tolod?
ja és annyira jovoltak h eladtam a packot 29kért
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 22 2012 02:21pm
kellene egy kis help

van úgy csillió glove-om, kapásból kiszúrtam 5-öt ami durva, de a többihez nem értek

kéne egy kis "infó" arról hogy kinek mi kell glovera

- monkot vágom nagyjából
- wiz? wd? a kettő ugyanaz?
- dh?
- barb?

köszönöm !

// amúgy most tudok craftolni párat ha kell, vagyok éjjelig
Go Back To Magyar Topic List
Prev1200820092010201120124114Next
Closed New Topic New Poll