d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1200720082009201020112492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 07:12am
Quote (AngryBug @ Apr 17 2014 02:11pm)
teljesen természetes hogy az egész hunsubnak kell hozzád alkalmazkodni, nem neked a subhoz


az neked alkalmazkodás, hogy nem szólunk be a másiknak?????????

te tényleg ilyen hülye vagy, vagy csak direkt szívatsz??
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 17 2014 07:13am
Quote (TuskesVanek @ Apr 17 2014 01:12pm)
az neked alkalmazkodás, hogy nem szólunk be a másiknak?????????

te tényleg ilyen hülye vagy, vagy csak direkt szívatsz??


te értelmi fogyatékos vagy...
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 17 2014 07:14am
Quote (AngryBug @ 17 Apr 2014 15:11)
teljesen természetes hogy az egész hunsubnak kell hozzád alkalmazkodni, nem neked a subhoz


LoL bug de hulye vagy xD LoL RoFL
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 17 2014 07:15am
nyitottam nektek topikot, ott folytassatok
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 17 2014 07:15am
Quote (Taszilo.^ @ 17 Apr 2014 15:15)
nyitottam nektek topikot, ott folytassatok


soon TT
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 17 2014 07:21am
Quote (tevetava @ Apr 17 2014 02:15pm)
soon TT


already TT
csak sajnos nem ez
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 17 2014 07:23am
Quote (TuskesVanek @ 17 Apr 2014 15:06)
de tényleg amúgy mekkora egy elit arc vagy te hogy itt osztod az észt lassan 10 éve

majd ezentúl elküldöm neked a postjaimat előzetes elbírálásra, olvasgasd át légy szíves, át is írhatod ahol nem felel meg a normáknak, és majd ezt követően postolom

így már jól fogsz aludni? :D

remélem ezzel kellőképpen fontos ember leszel, xD


az a baj, hogy te egyreszt latsz bizonyos dolgokat arrol, hogy hogy mukodik ez a kozosseg (meg ugy barmelyik), csak valahogy itt megszunik az osszes kognitiv tevekenyseg, es nem kepes az agyad normalis kovetkezteteseket levonni ezekbol a tapasztalatokbol


illusztralom neked, hogy gondolkodik egy normalis ember, meg hogy te hogy gondolkodsz:

"en egyedul vagyok, ok sokan, talan nem kene ugy allnom a dolgokhoz, mintha en fostam volna a spanyolviaszt" <-> "en egyedul vagyok, ok sokan, tehat mindenki takarodjon el, itt az en velemenyem szamit csak"

"ok sok eve itt vannak, en most jottem ide, nem artana, ha befogadnanak a tarsasagba" <-> "ok sok eve vannak itt, LOL 30 EVESEN 10 EVE ITT VERED MAGAD XD"

"postolgatok szerintem vicces dolgokat, amik senki szerint nem viccesek, igazabol akkor nincs is ertelme, megtarthatnam magamnak" <-> "postolgatok szerintem vicces dolgokat, amik senkinek nem tetszenek, kurva anyjat mindenkinek es takarodjon el mindenki"

"regisztraltam erre a forumra, mert jo lenne egy online kozosseg tagjanak lenni, ugyhogy valami minimalis erofeszitest teszek arra, hogy megkedveltessem magam a tagjaival" <-> "regisztraltam egy forumra, mert jo lenne egy online kozosseg tagjanak lenni, ezert mindenkivel megutaltatom magam, mindenki takarodjon el a picsaba, es kisajatitom magamnak a forumot, hogy egyedul forumozhassak magammal"

Quote (Taszilo.^ @ 17 Apr 2014 15:21)
already TT
csak sajnos nem ez
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1.0-9/935187_760241290653408_439382585_n.jpg


blaze it fgt
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 17 2014 07:28am
Quote (bajcli @ 17 Apr 2014 15:23)
az a baj, hogy te egyreszt latsz bizonyos dolgokat arrol, hogy hogy mukodik ez a kozosseg (meg ugy barmelyik), csak valahogy itt megszunik az osszes kognitiv tevekenyseg, es nem kepes az agyad normalis kovetkezteteseket levonni ezekbol a tapasztalatokbol


illusztralom neked, hogy gondolkodik egy normalis ember, meg hogy te hogy gondolkodsz:

"en egyedul vagyok, ok sokan, talan nem kene ugy allnom a dolgokhoz, mintha en fostam volna a spanyolviaszt" <-> "en egyedul vagyok, ok sokan, tehat mindenki  takarodjon el, itt az en velemenyem szamit csak"

"ok sok eve itt vannak, en most jottem ide, nem artana, ha befogadnanak a tarsasagba" <-> "ok sok eve vannak itt, LOL 30 EVESEN 10 EVE ITT VERED MAGAD XD"

"postolgatok szerintem vicces dolgokat, amik senki szerint nem viccesek, igazabol akkor nincs is ertelme, megtarthatnam magamnak" <-> "postolgatok szerintem vicces dolgokat, amik senkinek nem tetszenek, kurva anyjat mindenkinek es takarodjon el mindenki"

"regisztraltam erre a forumra, mert jo lenne egy online kozosseg tagjanak lenni, ugyhogy valami minimalis erofeszitest teszek arra, hogy megkedveltessem magam a tagjaival" <-> "regisztraltam egy forumra, mert jo lenne egy online kozosseg tagjanak lenni, ezert mindenkivel megutaltatom magam, mindenki takarodjon el a picsaba, es kisajatitom magamnak a forumot, hogy egyedul forumozhassak magammal"



blaze it fgt


xD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 17 2014 08:35am
nem tudom miert nem blokkoljatok
valljatok be, hogy kell nektek a napi hoex
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 17 2014 08:36am
bajclival szeretnek irl ismerettseget kotni :~)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1200720082009201020112492Next
Add Reply New Topic New Poll