d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1200720082009201020114114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 12:52pm
Quote (ecneB @ 22 Jun 2012 20:51)
http://2.imgland.net/BuKQKr.png

http://4.imgland.net/H1qt7Q.png

http://4.imgland.net/o9rzSI.png

:)


>mfw dat amu
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Jun 22 2012 12:53pm
Quote (sylke @ 22 Jun 2012 20:52)
gloves kuka, ring so-so, amu meg kurvajo.


ty
Quote (SummertimeClothes @ 22 Jun 2012 20:52)
>mfw dat amu


utolsonak idztem :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 22 2012 12:53pm


Lore fegyók megvannak, könyvlapokat majd farmolok este de a 15-ös 2x van meg, valaki akarja cserélni egy másikra?
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Jun 22 2012 12:58pm
Quote (cowding @ 22 Jun 2012 20:53)
http://4.imgland.net/_BLo9M.png

Lore fegyók megvannak, könyvlapokat majd farmolok este de a 15-ös 2x van meg, valaki akarja cserélni egy másikra?


Van egy 4-esem cserébe.
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 22 2012 01:08pm
Quote (Genthor @ Jun 22 2012 08:58pm)
Van egy 4-esem cserébe.


Felhuzzuk a katapultokat aztén trade
Fulkol#2558
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jun 22 2012 01:10pm
Quote (ecneB @ 22 Jun 2012 20:53)
ty

utolsonak idztem :D


glovest nyugodtan rakd fel fél milla körül,simán megveszik tapasztalataim szerint
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 22 2012 01:14pm
Quote (H4xooR @ Jun 22 2012 07:10pm)
glovest nyugodtan rakd fel fél milla körül,simán megveszik tapasztalataim szerint


120 inttel?
kétlem

van bent sokkal jobb statos 30k biddel
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 22 2012 01:14pm
Quote (Genthor @ Jun 22 2012 08:58pm)
Van egy 4-esem cserébe.


Inveltelek
Member
Posts: 1,201
Joined: Jun 20 2012
Gold: 1.00
Jun 22 2012 01:44pm


ezzel eléggé nem bírom act2-t
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 01:49pm
Quote (LehetHogyTokreUjVagyokDeNemBizti @ 22 Jun 2012 21:44)
http://3.imgland.net/IG2BHS.png

ezzel eléggé nem bírom act2-t


ell ketto pe
emellett life on hit stackelese se artana
Go Back To Magyar Topic List
Prev1200720082009201020114114Next
Closed New Topic New Poll