Quote (bajcli @ Apr 17 2014 02:03pm)
>implying neked van 20 haverod
de tényleg amúgy mekkora egy elit arc vagy te hogy itt osztod az észt lassan 10 éve
majd ezentúl elküldöm neked a postjaimat előzetes elbírálásra, olvasgasd át légy szíves, át is írhatod ahol nem felel meg a normáknak, és majd ezt követően postolom
így már jól fogsz aludni?

remélem ezzel kellőképpen fontos ember leszel, xD