d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1200620072008200920102492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 07:00am
hihetetlen egy faszság amit írtok xD

ez alapján hozok ide 20 havert és ti lesztek kiközösítve

magyarázkodjatok még 100 oldalon keresztül a lényeg akkor is az, hogy pár kép miatt vergődtök :D
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 17 2014 07:03am
Quote (TuskesVanek @ 17 Apr 2014 15:00)
hihetetlen egy faszság amit írtok xD

ez alapján hozok ide 20 havert és ti lesztek kiközösítve

magyarázkodjatok még 100 oldalon keresztül a lényeg akkor is az, hogy pár kép miatt vergődtök :D


>implying neked van 20 haverod
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 07:06am
Quote (bajcli @ Apr 17 2014 02:03pm)
>implying neked van 20 haverod


de tényleg amúgy mekkora egy elit arc vagy te hogy itt osztod az észt lassan 10 éve

majd ezentúl elküldöm neked a postjaimat előzetes elbírálásra, olvasgasd át légy szíves, át is írhatod ahol nem felel meg a normáknak, és majd ezt követően postolom

így már jól fogsz aludni? :D

remélem ezzel kellőképpen fontos ember leszel, xD
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 17 2014 07:07am
Quote (Klontar @ 17 Apr 2014 14:41)
ne hányjátok már tele ezt a topicot, intézzétek el máshol


Quote (TuskesVanek @ 17 Apr 2014 15:00)
magyarázkodjatok még 100 oldalon keresztül


de ne itt

szegény buszon ülő hazafele tartó nyugalmazott rendőrtiszt kapja a feljelentéseket

This post was edited by Klontar on Apr 17 2014 07:07am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 17 2014 07:07am
Quote (Nerz8 @ Apr 17 2014 01:00pm)
amúgy tök érdekes, hogy mindig van 1-1 ilyen. emberünk is feladja szerintem hamarosan.


ha mindenki blockolná, akkor 1 hétig még írogatná a kurva sok mondanivalóval bíró postjait, aztán elmenne
mondjuk tényleg mindig van egy-két ügyeletes balfasz a subon

Quote (Klontar @ Apr 17 2014 01:07pm)
de ne itt

szegény buszon ülő hazafele tartó nyugalmazott rendőrtiszt kapja a feljelentéseket


:D

This post was edited by xGurke on Apr 17 2014 07:10am
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 17 2014 07:09am
Quote (Klontar @ 17 Apr 2014 15:07)
de ne itt

szegény buszon ülő hazafele tartó nyugalmazott rendőrtiszt kapja a feljelentéseket


mitől szegény az a busz xD xD xD
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 17 2014 07:09am
Quote (TuskesVanek @ Apr 17 2014 01:00pm)
hihetetlen egy faszság amit írtok xD

ez alapján hozok ide 20 havert és ti lesztek kiközösítve

magyarázkodjatok még 100 oldalon keresztül a lényeg akkor is az, hogy pár kép miatt vergődtök :D


a te gondolkozásod szerint nem azzal van a gond aki idejár vergődni miközben tudja hogy mindenki utálja.
nem tudom ebből neked mi a hasznod, de aki így gondolkozik annak inkább magában kéne keresni a bajt.
ha értelmes vagy akkor bizonyítsd be, lemerném fogadni ha valamelyik értelmes oldfag csinalna egy multit akkor par hónap alatt beilleszkedne.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 07:10am
Quote (AngryBug @ Apr 17 2014 02:09pm)
a te gondolkozásod szerint nem azzal van a gond aki idejár vergődni miközben tudja hogy mindenki utálja.
nem tudom ebből neked mi a hasznod, de aki így gondolkozik annak inkább magában kéne keresni a bajt.
ha értelmes vagy akkor bizonyítsd be, lemerném fogadni ha valamelyik értelmes oldfag csinalna egy multit akkor par hónap alatt beilleszkedne.


nem én vergődök bocsesz :D

kérd meg a haverjaidat, hogy ne vergődjenek minden topicban, ahol feltűnik a nevem, és nem lesz vergődés

egy majom hamarabb felfogja mint ti xD
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 17 2014 07:11am
Quote (AngryBug @ Apr 17 2014 02:09pm)
a te gondolkozásod szerint nem azzal van a gond aki idejár vergődni miközben tudja hogy mindenki utálja.
nem tudom ebből neked mi a hasznod, de aki így gondolkozik annak inkább magában kéne keresni a bajt.
ha értelmes vagy akkor bizonyítsd be, lemerném fogadni ha valamelyik értelmes oldfag csinalna egy multit akkor par hónap alatt beilleszkedne.


nekem 8 ev sem volt eleg Q_Q
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 17 2014 07:11am
Quote (TuskesVanek @ Apr 17 2014 01:10pm)
nem én vergődök bocsesz :D

kérd meg a haverjaidat, hogy ne vergődjenek minden topicban, ahol feltűnik a nevem, és nem lesz vergődés

egy majom hamarabb felfogja mint ti xD


teljesen természetes hogy az egész hunsubnak kell hozzád alkalmazkodni, nem neked a subhoz
Go Back To Magyar Topic List
Prev1200620072008200920102492Next
Add Reply New Topic New Poll