d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1200520062007200820092492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 06:38am
Quote (bajcli @ Apr 17 2014 01:27pm)
arra, hogy ez a #1 kifogas a hozzad hasonlo, szocialisan retardalt forumpariak kozott, akik elso korben nem tudnak beilleszkedni, aztan bevagjak a durcat, es nekiallnak hardkor POLGARPUKKASZTANI


kíváncsi vagyok élőben is ilyen vagy-e, csak hogy tovább passzoljam a feltett kérdést

ülsz a buszon a haverokkal, és ha valaki egy kicsit máshogy viselkedik egyből elkezditek anyázni MERT HÁT TITEKET ZAVAR HÁT A KURVA MINDENIT, TAKARODJON

:D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 17 2014 06:39am
Quote (bajcli @ 17 Apr 2014 13:27)
arra, hogy ez a #1 kifogas a hozzad hasonlo, szocialisan retardalt forumpariak kozott, akik elso korben nem tudnak beilleszkedni, aztan bevagjak a durcat, es nekiallnak hardkor POLGARPUKKASZTANI


lol xD
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Apr 17 2014 06:41am
ne hányjátok már tele ezt a topicot, intézzétek el máshol
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 17 2014 06:41am
Quote (TuskesVanek @ 17 Apr 2014 14:38)
kíváncsi vagyok élőben is ilyen vagy-e, csak hogy tovább passzoljam a feltett kérdést

ülsz a buszon a haverokkal, és ha valaki egy kicsit máshogy viselkedik egyből elkezditek anyázni MERT HÁT TITEKET ZAVAR HÁT A KURVA MINDENIT, TAKARODJON

:D


az a kulonbseg, hogy ez egy olyan busz ahol minden utast ismer a masik, evek ota
erre felszallsz te es tenyleg mindenkit zavarsz, elmondja tobb ember is, hogy mindenkit zavarsz, es erre te valaszolsz egy lol nyugi mar haver ne altalanositss xDDDDDDvel
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 17 2014 06:42am
Quote (TuskesVanek @ 17 Apr 2014 14:38)
kíváncsi vagyok élőben is ilyen vagy-e, csak hogy tovább passzoljam a feltett kérdést

ülsz a buszon a haverokkal, és ha valaki egy kicsit máshogy viselkedik egyből elkezditek anyázni MERT HÁT TITEKET ZAVAR HÁT A KURVA MINDENIT, TAKARODJON

:D


de még mindig nem érted
de folytatom a buszos hasonlatod:
ismered az érzést, amikor haverral vagy buszon, és odajön valami random srác aki egyszer látott a suliban a folyosón, és nem is ismeritek egymást? aztán elkezd beszélni, be nem áll a szája, nyomja a hülyeségét, közbe meg nem is ismeritek. Beszélgetnél a haveroddal, jól éreznétek magatokat, de ott van ez a srác, aki idejön, és az arcodba nyomja a hülyeségét, pedig senki nem kíváncsi rá. Megmondod neki, hogy "amúgy alig ismerünk, és sorry, de most inkább a haverommal lennék", és ő erre bevágja a full retardot, elkezd tiszta hülyén viselkedni, elkezd beszólogatni meg személyeskedni.

na, találd ki kicsodák a fórumozók, és melyik vagy te ebben a történetben
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 06:46am
Quote (SummertimeClothes @ Apr 17 2014 01:41pm)
az a kulonbseg, hogy ez egy olyan busz ahol minden utast ismer a masik, evek ota
erre felszallsz te es tenyleg mindenkit zavarsz, elmondja tobb ember is, hogy mindenkit zavarsz, es erre te valaszolsz egy lol nyugi mar haver ne altalanositss xDDDDDDvel


nem kellene itt a mindenkivel dobálózni, 3-4 ember ugrál folyamatosan a posztjaimon, ez is őket minősíti, hogy csak erre képesek

a buszos hasonlat pedig megállja a helyét, mivel ez itt egy publikus fórum, lényegtelen, hogy hány éve esz itt valakit a fene, akkor se viselkedjen úgy, mint ha ő lenne az owner

mondhatnám, hogy engem is zavar 1-2 ember, mégse szoktam beléjük kötni

Quote (tevetava @ Apr 17 2014 01:42pm)
de még mindig nem érted
de folytatom a buszos hasonlatod:
ismered az érzést, amikor haverral vagy buszon, és odajön valami random srác aki egyszer látott a suliban a folyosón, és nem is ismeritek egymást? aztán elkezd beszélni, be nem áll a szája, nyomja a hülyeségét, közbe meg nem is ismeritek. Beszélgetnél a haveroddal, jól éreznétek magatokat, de ott van ez a srác, aki idejön, és az arcodba nyomja a hülyeségét, pedig senki nem kíváncsi rá. Megmondod neki, hogy "amúgy alig ismerünk, és sorry, de most inkább a haverommal lennék", és ő erre bevágja a full retardot, elkezd tiszta hülyén viselkedni, elkezd beszólogatni meg személyeskedni.

na, találd ki kicsodák a fórumozók, és melyik vagy te ebben a történetben


kb. akkor lenne igazad, ha PM-ben ontanám a hülyeséget, de mivel konkrétan nem hozzád vagy a haverodhoz szólok, hanem postolok valamit egy publikus fórumon, el tudod dönteni, hogy elolvasod-e vagy sem



This post was edited by TuskesVanek on Apr 17 2014 06:48am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Apr 17 2014 06:49am
gondolom senee vagy vanek vergődik már megint
blockoljátok a gecibe
blank topic >>
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Apr 17 2014 06:55am
Quote (TuskesVanek @ 17 Apr 2014 14:46)
nem kellene itt a mindenkivel dobálózni, 3-4 ember ugrál folyamatosan a posztjaimon, ez is őket minősíti, hogy csak erre képesek

a buszos hasonlat pedig megállja a helyét, mivel ez itt egy publikus fórum, lényegtelen, hogy hány éve esz itt valakit a fene, akkor se viselkedjen úgy, mint ha ő lenne az owner

mondhatnám, hogy engem is zavar 1-2 ember, mégse szoktam beléjük kötni



kb. akkor lenne igazad, ha PM-ben ontanám a hülyeséget, de mivel konkrétan nem hozzád vagy a haverodhoz szólok, hanem postolok valamit egy publikus fórumon, el tudod dönteni, hogy elolvasod-e vagy sem


elmeletileg publikus forum, gyakorlatilag meg egy tokre zart kozosseg, ugyanazok az emberek alkotjak evek ota, IRL ismeretsegekkel, stb

de ha szerinted ennyire publikus, akkor mit zavar teged, hogy itt el vagy kuldve az anyadba?

ez egy publikus forum, mindenki azt kuld el az anyjaba, akit akar, ha zavar, ne olvasd el xD
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 17 2014 06:58am
Quote (TuskesVanek @ 17 Apr 2014 14:46)
nem kellene itt a mindenkivel dobálózni, 3-4 ember ugrál folyamatosan a posztjaimon, ez is őket minősíti, hogy csak erre képesek

a buszos hasonlat pedig megállja a helyét, mivel ez itt egy publikus fórum, lényegtelen, hogy hány éve esz itt valakit a fene, akkor se viselkedjen úgy, mint ha ő lenne az owner

mondhatnám, hogy engem is zavar 1-2 ember, mégse szoktam beléjük kötni



kb. akkor lenne igazad, ha PM-ben ontanám a hülyeséget, de mivel konkrétan nem hozzád vagy a haverodhoz szólok, hanem postolok valamit egy publikus fórumon, el tudod dönteni, hogy elolvasod-e vagy sem


ez egy publikus forum, ahol mar evek ota van egy osszeszokott kozosseg. valoban ide lehet jonni, el lehet menni, de ha nem felelsz meg a kozossegi nornaknak, amik itt evek alatt kialakiltak, akkor az a kozosseg bizony ki fog teged kozositeni. Ez ellen nem tudsz mit tenni, vagy megvaltozol, vagy elmesz, vagy celtalanul mondod a magadet, pedig senki nem kivancsi ra. Nem mentseg az, hogy mas gondolkodasu vagy, mert ez az ittlevok mindegyikere igaz. Egyszeruen nem illesz bele a kozossegbe. Ha egy embernek itt problemaja van masik 15-el, lehet nem abban a 15 emberben van a hiba.

This post was edited by tevetava on Apr 17 2014 06:59am
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Apr 17 2014 07:00am
amúgy tök érdekes, hogy mindig van 1-1 ilyen. emberünk is feladja szerintem hamarosan.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1200520062007200820092492Next
Add Reply New Topic New Poll