Quote (SummertimeClothes @ Apr 17 2014 01:41pm)
az a kulonbseg, hogy ez egy olyan busz ahol minden utast ismer a masik, evek ota
erre felszallsz te es tenyleg mindenkit zavarsz, elmondja tobb ember is, hogy mindenkit zavarsz, es erre te valaszolsz egy lol nyugi mar haver ne altalanositss xDDDDDDvel
nem kellene itt a mindenkivel dobálózni, 3-4 ember ugrál folyamatosan a posztjaimon, ez is őket minősíti, hogy csak erre képesek
a buszos hasonlat pedig megállja a helyét, mivel ez itt egy publikus fórum, lényegtelen, hogy hány éve esz itt valakit a fene, akkor se viselkedjen úgy, mint ha ő lenne az owner
mondhatnám, hogy engem is zavar 1-2 ember, mégse szoktam beléjük kötni
Quote (tevetava @ Apr 17 2014 01:42pm)
de még mindig nem érted
de folytatom a buszos hasonlatod:
ismered az érzést, amikor haverral vagy buszon, és odajön valami random srác aki egyszer látott a suliban a folyosón, és nem is ismeritek egymást? aztán elkezd beszélni, be nem áll a szája, nyomja a hülyeségét, közbe meg nem is ismeritek. Beszélgetnél a haveroddal, jól éreznétek magatokat, de ott van ez a srác, aki idejön, és az arcodba nyomja a hülyeségét, pedig senki nem kíváncsi rá. Megmondod neki, hogy "amúgy alig ismerünk, és sorry, de most inkább a haverommal lennék", és ő erre bevágja a full retardot, elkezd tiszta hülyén viselkedni, elkezd beszólogatni meg személyeskedni.
na, találd ki kicsodák a fórumozók, és melyik vagy te ebben a történetben
kb. akkor lenne igazad, ha PM-ben ontanám a hülyeséget, de mivel konkrétan nem hozzád vagy a haverodhoz szólok, hanem postolok valamit egy publikus fórumon, el tudod dönteni, hogy elolvasod-e vagy sem
This post was edited by TuskesVanek on Apr 17 2014 06:48am