Quote (josheide @ 22 Jun 2012 15:46)
Az időt amit AHzásba fordítanál inkább töltsd azzal hogy edzel, tanulsz és akkor talán egyszer tényleg nagynevu fociedzö lehetsz.
Hát most az elkövetkezendő egy, másfél hónapban nagyon laza lesz az összes edzés, a tanulós részének már vége van, dolgozni fogok csak eljárni még ezen kívül szóval ha már itthon vagyok délután/este akkor elbaszom egy kicsit az időt ahban egy kis extra $ért.