d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1200520062007200820094114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 09:51am
Quote (szabika @ 22 Jun 2012 17:49)
a linket is


bad kid stfu)) lol
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 22 2012 09:56am
Quote (josheide @ 22 Jun 2012 15:46)
Az időt amit AHzásba fordítanál inkább töltsd azzal hogy edzel, tanulsz és akkor talán egyszer tényleg nagynevu fociedzö lehetsz.


Hát most az elkövetkezendő egy, másfél hónapban nagyon laza lesz az összes edzés, a tanulós részének már vége van, dolgozni fogok csak eljárni még ezen kívül szóval ha már itthon vagyok délután/este akkor elbaszom egy kicsit az időt ahban egy kis extra $ért.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 09:57am
Quote (Smat @ 22 Jun 2012 17:56)
Hát most az elkövetkezendő egy, másfél hónapban nagyon laza lesz az összes edzés, a tanulós részének már vége van, dolgozni fogok csak eljárni még ezen kívül szóval ha már itthon vagyok délután/este akkor elbaszom egy kicsit az időt ahban egy kis extra $ért.


elmehetnel futni meg dekazgatni egyedul, biztos az is segit
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 22 2012 09:58am
Quote (SummertimeClothes @ 22 Jun 2012 15:57)
elmehetnel futni meg dekazgatni egyedul, biztos az is segit


Ja meg próbajátékra is megyek, 2 helyre, szóval azért mégse lesz olyan szar ez a nyár.
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 22 2012 09:59am
Quote (Smat @ 22 Jun 2012 17:56)
Hát most az elkövetkezendő egy, másfél hónapban nagyon laza lesz az összes edzés, a tanulós részének már vége van, dolgozni fogok csak eljárni még ezen kívül szóval ha már itthon vagyok délután/este akkor elbaszom egy kicsit az időt ahban egy kis extra $ért.


Ugyis gazdag leszel majd ha edző leszel most ne allj le ilyen aprópénzért d3azni...
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 22 2012 10:01am
Quote (josheide @ 22 Jun 2012 15:59)
Ugyis gazdag leszel majd ha edző leszel most ne allj le ilyen aprópénzért d3azni...


De addig is kell vmennyi $. :P
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 22 2012 10:02am
Quote (Smat @ 22 Jun 2012 18:01)
De addig is kell vmennyi $. :P


A fenéket, addig acélos kitartás kell.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jun 22 2012 10:03am
Quote (Smat @ 22 Jun 2012 17:01)
De addig is kell vmennyi $. :P


vegyél fel hitelt.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 22 2012 10:05am
Quote (CyberPunk666 @ 22 Jun 2012 16:03)
vegyél fel hitelt.


NN, majd az egyetemi hitelt fogom ellopni jövő szeptembertől.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 22 2012 10:08am
102 dex-122 vita-46allres-9% life amu
ti ezt mennyiért raknátok fel rmahba?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1200520062007200820094114Next
Closed New Topic New Poll