ezt azért érzed így amúgy mert nem ismersz, de úgy látszik nem is akarsz.
ha az egyik itteni 3 éve nagy cimbid beírja a topicba, hogy félméteres boaszart nyomott ki magából ordítva, vagy egy hozzám hasonló newbie-t oszt, akkor azt értékeled
ha én szólok be valakinek, vagy én viccelek szarral, akkor retardált vagyok
