Quote (TuskesVanek @ Apr 17 2014 01:09pm)
mondjuk úgy, hogy nem vagyok meglepve, de te se legyél meglepve, ha hidegen hagy a vergődésed
meg mégis mivel lennél te jobb ember nálam, ha már itt tartunk: nekem a humorérzékem szar (ezek szerint) neked meg a modorod, plusz nulla tolerancia
ennyi
ha már toleranciáról beszélünk, akkor keresd vissza, hogy hányszor szóltam be neked, vagy egyáltalán hányszor reagáltam a postjaidra (segítek, kb. egyszer sem)
igazából teljesen hidegen hagy a vergődésed, volt már előtted itt kb. 50 ilyen ember, csak nem értem, hogy miért lepődsz meg, ha ezek után idegesíted itt az embereket
a modortalanságomért elnézésedet kérem, nem vagyok annyira jól nevelt upper-class angol etikettmágus, mint szerény személyed