d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1200320042005200620074114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 22 2012 09:24am
Quote (SummertimeClothes @ 22 Jun 2012 16:46)
geci
most teregetes kozben tudatosult bennem, hogy blizzstorebol jatekokat is lehet venni :D
fuck authenticator, addig fogok most ahban rejszolni, mig nincs a gepemen sc2

/e es latom nem ez nem is 60 hanem csak 40, gecijo
expansion az must buy lesz majd, ha jatszani akarok, miutan kijott?


Nemtudom de en tudok neked adni sc2 accot kolcson.
Bar fogalmam nincs ki vagy :D
Member
Posts: 42,131
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Jun 22 2012 09:25am
Quote (sylke @ Jun 22 2012 04:09pm)
elég sokan
amugy azt hallottam hogy az a fos nemsokára ingyenes lesz, ez igaz?


mintha olvastam volna én is hogy az old republic f2p lesz
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 22 2012 09:25am
Quote (josheide @ Jun 22 2012 04:24pm)
Nemtudom de en tudok neked adni sc2 accot kolcson.
Bar fogalmam nincs ki vagy :D


Így nem leszel jó politikus
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 22 2012 09:26am
Quote (josheide @ Jun 22 2012 03:24pm)
Nemtudom de en tudok neked adni sc2 accot kolcson.
Bar fogalmam nincs ki vagy :D


sültkrumpli
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 22 2012 09:26am
Quote (szabika @ Jun 22 2012 04:25pm)
mintha olvastam volna én is hogy az old republic f2p lesz


szerintem az se menti meg
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Jun 22 2012 09:26am
Quote (SummertimeClothes @ Jun 22 2012 05:18pm)
na felraktam rmahra a kevesbe szarabb cuccokat dhrol
ha elmegy nagy resze meg tozsdeznem se kell
also elvittek egy gecirossz monk ringet masfel meterert, hezitaltam hogy eladjam e vendornak


masfel meter?
amugy tudok adni sc2 guest passt, ha az segit. wow catahoz kaptam.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 09:27am
Quote (josheide @ 22 Jun 2012 17:24)
Nemtudom de en tudok neked adni sc2 accot kolcson.
Bar fogalmam nincs ki vagy :D


lol kem, az nagyon kedves lenne toled
de azert varnek 1-2 napot, ha addig nem jon ossze/nagyon nincs turelmem hozza, akkor lehet igenybe vennem :blush:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 22 2012 09:27am
Quote (Vismajor @ 22 Jun 2012 17:25)
Így nem leszel jó politikus


Dehogynem... egyszer majd kérek egy szivességet ... :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 09:28am
Quote (Liliomtipro @ 22 Jun 2012 17:26)
masfel meter?
amugy tudok adni sc2 guest passt, ha az segit. wow catahoz kaptam.


amennyire neztem mindenkinek le lehet tolteni valami trial sc2t, nemtom az egyenlo e azzal, amit guestpassal lehet jatszani
de sok giga volt szoval inkabb nem, vagy teljes game vagy semmi
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 22 2012 09:29am
Quote (SummertimeClothes @ Jun 22 2012 04:28pm)
amennyire neztem mindenkinek le lehet tolteni valami trial sc2t, nemtom az egyenlo e azzal, amit guestpassal lehet jatszani
de sok giga volt szoval inkabb nem, vagy teljes game vagy semmi


:D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1200320042005200620074114Next
Closed New Topic New Poll