d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1200220032004200520062492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 05:02am
Quote (AngryBug @ Apr 17 2014 11:54am)
de gondolkozz már baszd meg, te komolyan azt gondolod hogy szórakozásból csinálja ezt, és nincs semmi igazság abban amit Ő mond?
baszott idegesítően viselkedsz, vedd mar eszre.


szerintem ti gondolkozzatok el, mert ha ilyen szintű agresszíót vált ki az, hogy egy kép vagy egy poszt nem vicces, akkor ott komoly bajok vannak

induljunk el ott, hogy regisztráltam és itt a magyar részlegben kapásból az volt a reakció 2 xd után, hogy takarodjak

csak ezzel az a probléma, hogy ez nem a te fórumod, meg nem a haverod fóruma stb. lehet utálni a stílusom,de akkor nem olvasod amit írok, nem pedig nekiállsz vergődni meg flamelni, mint egy utolsó paraszt
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 17 2014 05:06am
Quote (TuskesVanek @ Apr 17 2014 01:02pm)
szerintem ti gondolkozzatok el, mert ha ilyen szintű agresszíót vált ki az, hogy egy kép vagy egy poszt nem vicces, akkor ott komoly bajok vannak

induljunk el ott, hogy regisztráltam és itt a magyar részlegben kapásból az volt a reakció 2 xd után, hogy takarodjak

csak ezzel az a probléma, hogy ez nem a te fórumod, meg nem a haverod fóruma stb. lehet utálni a stílusom,de  akkor nem olvasod amit írok, nem pedig nekiállsz vergődni meg flamelni, mint egy utolsó paraszt


induljunk el ott, hogy ez nem a máltai szeretetszolgálat társalgós fóruma, úgyhogy nem értem, hogy miért lepődsz meg azon, hogy elküldenek a picsába, ha tard módon viselkedsz
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 17 2014 05:08am
Quote (TuskesVanek @ Apr 17 2014 11:02am)
szerintem ti gondolkozzatok el, mert ha ilyen szintű agresszíót vált ki az, hogy egy kép vagy egy poszt nem vicces, akkor ott komoly bajok vannak

induljunk el ott, hogy regisztráltam és itt a magyar részlegben kapásból az volt a reakció 2 xd után, hogy takarodjak

csak ezzel az a probléma, hogy ez nem a te fórumod, meg nem a haverod fóruma stb. lehet utálni a stílusom,de  akkor nem olvasod amit írok, nem pedig nekiállsz vergődni meg flamelni, mint egy utolsó paraszt


egyáltalán nem vagyok agresszív, csak sok idiótát láttam mar jspn, de te mindegyiknél retardáltabb vagy :) ezen nincs mit szépíteni, nagyon buta vagy
arra mondjuk nem kaptam választ hogy mit akarsz ettől a fórumtól a jövőben?
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 05:09am
Quote (Saenchai @ Apr 17 2014 12:06pm)
induljunk el ott, hogy ez nem a máltai szeretetszolgálat társalgós fóruma, úgyhogy nem értem, hogy miért lepődsz meg azon, hogy elküldenek a picsába, ha tard módon viselkedsz


mondjuk úgy, hogy nem vagyok meglepve, de te se legyél meglepve, ha hidegen hagy a vergődésed

meg mégis mivel lennél te jobb ember nálam, ha már itt tartunk: nekem a humorérzékem szar (ezek szerint) neked meg a modorod, plusz nulla tolerancia

ennyi

Quote (AngryBug @ Apr 17 2014 12:08pm)
egyáltalán nem vagyok agresszív, csak sok idiótát láttam mar jspn, de te mindegyiknél retardáltabb vagy :) ezen nincs mit szépíteni, nagyon buta vagy
arra mondjuk nem kaptam választ hogy mit akarsz ettől a fórumtól a jövőben?


hát haver, majd ha a többi user is leírta (lol) akkor megmondom neked

This post was edited by TuskesVanek on Apr 17 2014 05:09am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 05:12am
Quote (AngryBug @ Apr 17 2014 12:08pm)
egyáltalán nem vagyok agresszív, csak sok idiótát láttam mar jspn, de te mindegyiknél retardáltabb vagy :) ezen nincs mit szépíteni, nagyon buta vagy
arra mondjuk nem kaptam választ hogy mit akarsz ettől a fórumtól a jövőben?


ezt azért érzed így amúgy mert nem ismersz, de úgy látszik nem is akarsz.

ha az egyik itteni 3 éve nagy cimbid beírja a topicba, hogy félméteres boaszart nyomott ki magából ordítva, vagy egy hozzám hasonló newbie-t oszt, akkor azt értékeled

ha én szólok be valakinek, vagy én viccelek szarral, akkor retardált vagyok

:D
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Apr 17 2014 05:14am
Quote (TuskesVanek @ Apr 17 2014 11:12am)
ezt azért érzed így amúgy mert nem ismersz, de úgy látszik nem is akarsz.

ha az egyik itteni 3 éve nagy cimbid beírja a topicba, hogy félméteres boaszart nyomott ki magából ordítva, vagy egy hozzám hasonló newbie-t oszt, akkor azt értékeled

ha én szólok be valakinek, vagy én viccelek szarral, akkor retardált vagyok

:D


Tényleg retardalt vagy
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 05:15am
Quote (TuskesVanek @ Apr 17 2014 12:12pm)
ezt azért érzed így amúgy mert nem ismersz, de úgy látszik nem is akarsz.

ha az egyik itteni 3 éve nagy cimbid beírja a topicba, hogy félméteres boaszart nyomott ki magából ordítva, vagy egy hozzám hasonló newbie-t oszt, akkor azt értékeled

ha én szólok be valakinek, vagy én viccelek szarral, akkor retardált vagyok

:D


itt a példa:

Quote (tevetava @ Apr 17 2014 11:59am)
olyat szartam, hogy utána egyáltalán nem volt szaros a seggem

mfw

http://www.youtube.com/watch?v=vWizDna1XO4


Quote (bazdmegmarnemtudom @ Apr 17 2014 12:09pm)
de jot fingtam


full quality kontent :D

erre fogadni mernék nem fog érkezni 5 oldalnyi anyázás meg fenyegetőzés

ennyi
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 17 2014 05:15am
Quote (TuskesVanek @ 17 Apr 2014 11:51)
ja mint például a fej haverod

érett gondolkodás mintaképe

nagyon nem tetszik ez a user, kinyomozom hol lakik és lemegyek megverni :D


igazabol bug nem is a haverom, ismerem tizen par eves kora ota, miota forumozik es par postot valtottunk, neha dumaltunk, max ismerosnek mondanam, akivel tok jol kijovok

lehet szamodra hihetetlen, de mindenkivel jol kijovok (überpro neha felbasz), egyedul veled vagyok ugy, hogy tok szivesen megtaposnalak a foldon :)

This post was edited by Fej on Apr 17 2014 05:15am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 05:16am
Quote (Fej @ Apr 17 2014 12:15pm)
igazabol bug nem is a haverom, ismerem tizen par eves kora ota, miota forumozik es par postot valtottunk, neha dumaltunk, max ismerosnek mondanam,
akivel tok jol kijovok

lehet szamodra hihetetlen, de mindenkivel jol kijovok (überpro neha felbasz), egyedul veled vagyok ugy, hogy tok szivesen megtaposnalak a foldon :)


nem akarsz erről beszélni egy szakembernek esetleg?
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 17 2014 05:16am
Quote (Fej @ Apr 17 2014 11:15am)
igazabol bug nem is a haverom, ismerem tizen par eves kora ota, miota forumozik es par postot valtottunk, neha dumaltunk, max ismerosnek mondanam,
akivel tok jol kijovok

lehet szamodra hihetetlen, de mindenkivel jol kijovok (überpro neha felbasz), egyedul veled vagyok ugy, hogy tok szivesen megtaposnalak a foldon :)


mindjárt 20k legjobb barátom (:
Go Back To Magyar Topic List
Prev1200220032004200520062492Next
Add Reply New Topic New Poll