Quote (Saenchai @ Apr 17 2014 12:06pm)
induljunk el ott, hogy ez nem a máltai szeretetszolgálat társalgós fóruma, úgyhogy nem értem, hogy miért lepődsz meg azon, hogy elküldenek a picsába, ha tard módon viselkedsz
mondjuk úgy, hogy nem vagyok meglepve, de te se legyél meglepve, ha hidegen hagy a vergődésed
meg mégis mivel lennél te jobb ember nálam, ha már itt tartunk: nekem a humorérzékem szar (ezek szerint) neked meg a modorod, plusz nulla tolerancia
ennyi
Quote (AngryBug @ Apr 17 2014 12:08pm)
egyáltalán nem vagyok agresszív, csak sok idiótát láttam mar jspn, de te mindegyiknél retardáltabb vagy

ezen nincs mit szépíteni, nagyon buta vagy
arra mondjuk nem kaptam választ hogy mit akarsz ettől a fórumtól a jövőben?
hát haver, majd ha a többi user is leírta (lol) akkor megmondom neked
This post was edited by TuskesVanek on Apr 17 2014 05:09am