geci
most teregetes kozben tudatosult bennem, hogy blizzstorebol jatekokat is lehet venni

fuck authenticator, addig fogok most ahban rejszolni, mig nincs a gepemen sc2
/e es latom nem ez nem is 60 hanem csak 40, gecijo
expansion az must buy lesz majd, ha jatszani akarok, miutan kijott?