d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1200220032004200520064114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 22 2012 08:50am
Quote (SummertimeClothes @ 22 Jun 2012 16:46)
geci
most teregetes kozben tudatosult bennem, hogy blizzstorebol jatekokat is lehet venni :D
fuck authenticator, addig fogok most ahban rejszolni, mig nincs a gepemen sc2

/e es latom nem ez nem is 60 hanem csak 40, gecijo
expansion az must buy lesz majd, ha jatszani akarok, miutan kijott?


tuc nelkule is, de nem ajanlom
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 08:53am
Quote (Floodban @ 22 Jun 2012 16:50)
tuc nelkule is, de nem ajanlom


nemtom te mire gondoltal de en sc2, d3 tudom jo lesz majd ugy mint d2 classic, full dead
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 22 2012 08:56am
Quote (SummertimeClothes @ 22 Jun 2012 16:53)
nemtom te mire gondoltal de en sc2, d3 tudom jo lesz majd ugy mint d2 classic, full dead


anyadra gondoltam leginkabb
Member
Posts: 1,079
Joined: May 8 2006
Gold: 228.67
Jun 22 2012 08:58am
Quote (Floodban @ 22 Jun 2012 15:56)
anyadra gondoltam leginkabb


ezzel a fiatalemberrel nem lehet birni
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Jun 22 2012 08:59am
szar ez a játék
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 22 2012 09:04am
d3 sux, swtor sux... ki a fasz gondolta volna
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 22 2012 09:09am
Quote (A122 @ Jun 22 2012 03:04pm)
d3 sux, swtor sux... ki a fasz gondolta volna


elég sokan
amugy azt hallottam hogy az a fos nemsokára ingyenes lesz, ez igaz?
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 22 2012 09:14am
Quote (sylke @ Jun 22 2012 04:09pm)
elég sokan
amugy azt hallottam hogy az a fos nemsokára ingyenes lesz, ez igaz?


duno d3 megjelenése óta nem játszom vele
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 09:18am
na felraktam rmahra a kevesbe szarabb cuccokat dhrol
ha elmegy nagy resze meg tozsdeznem se kell
also elvittek egy gecirossz monk ringet masfel meterert, hezitaltam hogy eladjam e vendornak

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 22 2012 09:25am
Member
Posts: 25,861
Joined: Mar 9 2006
Gold: Locked
Jun 22 2012 09:20am
volt kisebb ah profit
cumo 60k --> 700k
Go Back To Magyar Topic List
Prev1200220032004200520064114Next
Closed New Topic New Poll