d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1200120022003200420054114Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 22 2012 07:39am
Quote (SummertimeClothes @ 22 Jun 2012 14:36)
mennyi volt? : D
en is csinaltatnek majd nehanyat btw, ugyis szarok az egeszbe


21M, tesómmal feleztük
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Jun 22 2012 07:40am
Quote (Anarkin @ 22 Jun 2012 14:33)
este (statuszomban van, írj vmit messagebe amiről megismerlek), lassan offolok itthonról

első körben kijött ilyen 225 dex 69 allres 8 ias glove és hasonlók ^^ árát imo nem hozta vissza mert a plan g-cidrága volt, de a craftolást simán visszahozta (profittal) -- mondjuk csináltam 68 glove-ot, még nem néztem át mindet ^^


FU iso free intes :D
Member
Posts: 10,701
Joined: May 28 2008
Gold: 3,114.50
Jun 22 2012 07:41am
Quote (Moonflow @ Jun 22 2012 02:24pm)
mivel quiverhez nem nyultak, szerintem az a leglogikusabb, hogy 2H+quiver, de lehet, hogy d3 > logika, dno



imo beleunt


2 hand mi cb vagy sima bow? :) csak ,mert eddig úgylátom a 2 hand cb-+t istenik,de számomra érthetetlen hogy hogy lehet olyan lassan lőni :) és hogy miért is jó az annyira az 50 % CHD miatt ??? a +15 dmg nem jobb amit az archery ad 2 hand bowra? :)

This post was edited by zidane84 on Jun 22 2012 07:43am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 07:42am
Quote (zidane84 @ 22 Jun 2012 15:41)
2 nad mi cb vagy sima bow? :)


bizonyos crit% folott gondolom jobban megeri xbow, alatta meg sima, biztos ki van szamolva, hogy mikor melyik, de szerintem pont le lehet kb szarni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Jun 22 2012 07:47am
Quote (Moonflow @ Jun 22 2012 01:24pm)
mivel quiverhez nem nyultak, szerintem az a leglogikusabb, hogy 2H+quiver, de lehet, hogy d3 > logika, dno



imo beleunt


pedig neki még cuccok is estek
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jun 22 2012 07:51am
Quote (Bendeguz @ Jun 22 2012 02:11pm)
Nem tudom neked mi a jól gearelt, de nemrég 4playerben 1 invulnerable opressor rare csapatot kitankoltam vele kb 2-3 percig úgy, hogy mindegyik engem ütött.
De lehet a cdkeyt is elkéne passzolni. :X


pm me, milyen árra gondoltál
Member
Posts: 13,043
Joined: Jan 16 2005
Gold: 1,080.60
Jun 22 2012 07:58am
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Jun 22 2012 08:11am
Quote (farki @ Jun 22 2012 02:58pm)
http://www.youtube.com/watch?v=6kwmJ_FepQs


Ez az.
Csakhogy ez europában nem megy, ehhez us/aussie mentalitás kell
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 08:11am
Quote (szabika @ 22 Jun 2012 16:11)
Ez az.
Csakhogy ez megyarorszagon nem megy, ehhez us/aussie mentalitás kell


ftfy
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 08:46am
geci
most teregetes kozben tudatosult bennem, hogy blizzstorebol jatekokat is lehet venni :D
fuck authenticator, addig fogok most ahban rejszolni, mig nincs a gepemen sc2

/e es latom nem ez nem is 60 hanem csak 40, gecijo
expansion az must buy lesz majd, ha jatszani akarok, miutan kijott?

This post was edited by SummertimeClothes on Jun 22 2012 08:49am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1200120022003200420054114Next
Closed New Topic New Poll