Quote (Moonflow @ Jun 22 2012 02:24pm)
mivel quiverhez nem nyultak, szerintem az a leglogikusabb, hogy 2H+quiver, de lehet, hogy d3 > logika, dno
imo beleunt
2 hand mi cb vagy sima bow?

csak ,mert eddig úgylátom a 2 hand cb-+t istenik,de számomra érthetetlen hogy hogy lehet olyan lassan lőni

és hogy miért is jó az annyira az 50 % CHD miatt ??? a +15 dmg nem jobb amit az archery ad 2 hand bowra?
This post was edited by zidane84 on Jun 22 2012 07:43am