d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1200020012002200320042492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Apr 17 2014 04:19am
Quote (TuskesVanek @ Apr 17 2014 12:16pm)
tőlem akár arról is nyithatunk topicot, hogy milyen szexuális kapcsolatod van azzal az emberrel, aki életet adott neked, csak takarodj innen


Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 04:21am
Quote (tevetava @ Apr 17 2014 11:19am)
ezen a fórumon vagyunk veled együtt kb 40-en aktívak
bajcli és a haverja két ember
aki nem nevet a postjaidon az kb 39 ember

sikerült végre felgoni, hogy itt az ég világon senkit nem mozgat meg, amit postolsz, csak telespammolsz egy értelmes topikot olyan dolgokkal, amit magadon kívül senkit nem érdekel, mert nem vicces senki szerint
nem tudom, hogy fogalmazzam ezt még meg


inkább volt értelmes ez a topic amíg nem kezdtetek el vergődni benne

de hát a sok nyomorék nem bírja magában tartani mindenárok kell a flame :D

de tudod mit, ha olyan fontos gyerek akarsz lenni, mi lenne ha írnál egy szabályzatot arra, hogy milyen képeket lehet ide bepostolni, vagy nevezzünk ki valakit innen aki előzetesen elbírálja, hogy vicces-e egy poszt vagy nem, mert hát ugye ez kurvára nem szubjektív dolog xDDD

szerencsétlenek
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 17 2014 04:21am
Quote (Saenchai @ 17 Apr 2014 12:19)
http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/737/050/5da.gif


neked miért van mindenre tökéletes reaction gifed
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Apr 17 2014 04:23am
Quote (TuskesVanek @ 17 Apr 2014 11:16)
tőlem akár arról is nyithatunk topicot, hogy milyen szexuális kapcsolatod van azzal az emberrel, aki életet adott neked, csak takarodj innen


szamomra nem jelente kulonosebb akadalyt, hogy megszerezzem a neved/cimed, beszalljak az autoba lemenjek hozzád es felpofozzalak

a forumozok nagy resze itt személyesen is ismeri egymást, azèrt egy kicsit mostmar vegyél vissza
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 17 2014 04:24am
Quote (TuskesVanek @ 17 Apr 2014 12:21)
inkább volt értelmes ez a topic amíg nem kezdtetek el vergődni benne

de hát a sok nyomorék nem bírja magában tartani mindenárok kell a flame :D

de tudod mit, ha olyan fontos gyerek akarsz lenni, mi lenne ha írnál egy szabályzatot arra, hogy milyen képeket lehet ide bepostolni, vagy nevezzünk ki valakit innen aki előzetesen elbírálja, hogy vicces-e egy poszt vagy nem, mert hát ugye ez kurvára nem szubjektív dolog xDDD

szerencsétlenek


ha nem vennéd észre egyébként, most is te kezdted a flamelést
és igen, szubjektív, de ha egy közösségben senkinek nem tetszik a humorod, akkor valószínűleg nem a 40 embernek kell hozzád alkalmazkodnia, hanem fordítva
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 04:25am
Quote (Fej @ Apr 17 2014 11:23am)
szamomra nem jelente kulonosebb akadalyt, hogy megszerezzem a neved/cimed, beszalljak az autoba lemenjek hozzád es felpofozzalak

a forumozok nagy resze itt személyesen is ismeri egymást, azèrt egy kicsit mostmar vegyél vissza


milyen alapon? jöhetsz nyugodtan én meg rendőrt hívok rád. majd magyarázzad nekik, hogy felidegelt ez a gyerek, muszáj volt lépned valamit xDDD
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 17 2014 04:26am
Quote (tevetava @ Apr 17 2014 11:24am)
ha nem vennéd észre egyébként, most is te kezdted a flamelést
és igen, szubjektív, de ha egy közösségben senkinek nem tetszik a humorod, akkor valószínűleg nem a 40 embernek kell hozzád alkalmazkodnia, hanem fordítva


szerintem senki nem kért meg arra, hogy 40 ember nevében beszélj, mi vagy te önjelölt hős? :D
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 17 2014 04:28am
Quote (TuskesVanek @ 17 Apr 2014 12:26)
szerintem senki nem kért meg arra, hogy 40 ember nevében beszélj, mi vagy te önjelölt hős? :D


nemtudom feltunt e, nem o az elso aki megprobalja tudtodra hozni, hogy nem tul jo a contented
de ha gondolod, lehet pollt nyitni, hogy vicces vagy e vagy nem
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 17 2014 04:31am
Egyébként ha visszaolvasol egy 500 oldalt volt egy TassasinHC gyerek, ő is hasonlóan vicces szarokat postolt és (ebben a közösségben joggal) midnenki ugrott rá, majd amikor egy kicsit visszavett és abbahagyta a hülyeségét sokkal jobban viszonyult hozzá mindenki
De ofc lehet retardáltnak lenni meg próbálni idegesiteni itt az emberek 80%-át, beállhatsz a sorba széna meg laci mögé
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 17 2014 04:33am
Quote (cowding @ Apr 17 2014 11:31am)
Egyébként ha visszaolvasol egy 500 oldalt volt egy TassasinHC gyerek, ő is hasonlóan vicces szarokat postolt és (ebben a közösségben joggal) midnenki ugrott rá, majd amikor egy kicsit visszavett és abbahagyta a hülyeségét sokkal jobban viszonyult hozzá mindenki
De ofc lehet retardáltnak lenni meg próbálni idegesiteni itt az emberek 80%-át, beállhatsz a sorba széna meg laci mögé


nekem teccik szena humora
de ez a vanek :S
Go Back To Magyar Topic List
Prev1200020012002200320042492Next
Add Reply New Topic New Poll