Quote (tevetava @ Apr 17 2014 11:19am)
ezen a fórumon vagyunk veled együtt kb 40-en aktívak
bajcli és a haverja két ember
aki nem nevet a postjaidon az kb 39 ember
sikerült végre felgoni, hogy itt az ég világon senkit nem mozgat meg, amit postolsz, csak telespammolsz egy értelmes topikot olyan dolgokkal, amit magadon kívül senkit nem érdekel, mert nem vicces senki szerint
nem tudom, hogy fogalmazzam ezt még meg
inkább volt értelmes ez a topic amíg nem kezdtetek el vergődni benne
de hát a sok nyomorék nem bírja magában tartani mindenárok kell a flame

de tudod mit, ha olyan fontos gyerek akarsz lenni, mi lenne ha írnál egy szabályzatot arra, hogy milyen képeket lehet ide bepostolni, vagy nevezzünk ki valakit innen aki előzetesen elbírálja, hogy vicces-e egy poszt vagy nem, mert hát ugye ez kurvára nem szubjektív dolog xDDD
szerencsétlenek