Quote (zidane84 @ 22 Jun 2012 14:12)
Valaki DH fegyó vélemény: normál as 2 hand bow
- low as 2 hand cb
- vagy még mindig az as a király és 1 hand bow
Mivel ugye ez a jó kis pecs

jól lelassította a DH-kat ki mihez kezd? Várom a javaslatokat köszike!
mivel quiverhez nem nyultak, szerintem az a leglogikusabb, hogy 2H+quiver, de lehet, hogy d3 > logika, dno
Quote (beni @ 22 Jun 2012 14:21)
Mi történt? Nem jön be a játék?
imo beleunt
This post was edited by Moonflow on Jun 22 2012 07:24am