d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo 3 > Discuss
Prev1200020012002200320044114Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 22 2012 07:11am
Quote (fleSs @ Jun 22 2012 02:08pm)
barbar lehet erdekelne ha jol gearelt


Nem tudom neked mi a jól gearelt, de nemrég 4playerben 1 invulnerable opressor rare csapatot kitankoltam vele kb 2-3 percig úgy, hogy mindegyik engem ütött.
De lehet a cdkeyt is elkéne passzolni. :X
Member
Posts: 10,701
Joined: May 28 2008
Gold: 3,114.50
Jun 22 2012 07:12am
Valaki DH fegyó vélemény: normál as 2 hand bow

- low as 2 hand cb
- vagy még mindig az as a király és 1 hand bow :)

Mivel ugye ez a jó kis pecs :) jól lelassította a DH-kat ki mihez kezd? Várom a javaslatokat köszike!
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Jun 22 2012 07:13am
Quote (zidane84 @ 22 Jun 2012 15:12)
Valaki DH fegyó vélemény: normál as 2 hand bow

                                          - low as 2 hand cb
                                          - vagy még mindig az as a király és 1 hand bow :)

Mivel ugye ez a jó kis pecs :) jól lelassította a DH-kat ki mihez kezd? Várom a javaslatokat köszike!


2h bow+quiver
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Jun 22 2012 07:20am
Quote (Anarkin @ 22 Jun 2012 15:01)
http://eu.battle.net/d3/en/artisan/blacksmith/recipe/exalted-grand-sovereign-vambraces
craftolok ilyet ingyen

// streamet etc felejtsétek el

most toltam el rá 1000 lila essence-t :D


nekem csinálhatnál párat,adj csatataget!
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Jun 22 2012 07:21am
Quote (Bendeguz @ Jun 22 2012 02:11pm)
Nem tudom neked mi a jól gearelt, de nemrég 4playerben 1 invulnerable opressor rare csapatot kitankoltam vele kb 2-3 percig úgy, hogy mindegyik engem ütött.
De lehet a cdkeyt is elkéne passzolni. :X


Mi történt? Nem jön be a játék?
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jun 22 2012 07:24am
Quote (zidane84 @ 22 Jun 2012 14:12)
Valaki DH fegyó vélemény: normál as 2 hand bow

                                          - low as 2 hand cb
                                          - vagy még mindig az as a király és 1 hand bow :)

Mivel ugye ez a jó kis pecs :) jól lelassította a DH-kat ki mihez kezd? Várom a javaslatokat köszike!


mivel quiverhez nem nyultak, szerintem az a leglogikusabb, hogy 2H+quiver, de lehet, hogy d3 > logika, dno

Quote (beni @ 22 Jun 2012 14:21)
Mi történt? Nem jön be a játék?


imo beleunt

This post was edited by Moonflow on Jun 22 2012 07:24am
Member
Posts: 30,302
Joined: May 24 2008
Gold: 39,210.00
Jun 22 2012 07:25am
pc plz :

Banned
Posts: 3,421
Joined: Mar 11 2012
Gold: 0.00
Jun 22 2012 07:31am
Quote (beni @ Jun 22 2012 02:21pm)
Mi történt? Nem jön be a játék?


Meguntam.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jun 22 2012 07:33am
Quote (H4xooR @ 22 Jun 2012 14:20)
nekem csinálhatnál párat,adj csatataget!


este (statuszomban van, írj vmit messagebe amiről megismerlek), lassan offolok itthonról

első körben kijött ilyen 225 dex 69 allres 8 ias glove és hasonlók ^^ árát imo nem hozta vissza mert a plan g-cidrága volt, de a craftolást simán visszahozta (profittal) -- mondjuk csináltam 68 glove-ot, még nem néztem át mindet ^^

This post was edited by Anarkin on Jun 22 2012 07:33am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Jun 22 2012 07:36am
Quote (Anarkin @ 22 Jun 2012 15:33)
este (statuszomban van, írj vmit messagebe amiről megismerlek), lassan offolok itthonról

első körben kijött ilyen 225 dex 69 allres 8 ias glove és hasonlók ^^ árát imo nem hozta vissza mert a plan g-cidrága volt, de a craftolást simán visszahozta (profittal) -- mondjuk csináltam 68 glove-ot, még nem néztem át mindet ^^


mennyi volt? : D
en is csinaltatnek majd nehanyat btw, ugyis szarok az egeszbe
Go Back To Magyar Topic List
Prev1200020012002200320044114Next
Closed New Topic New Poll