5 stack valorral megyek le zoltanhoz 2 hit élete volt kb,mondom wtf nem sebzem? a hpm ment lefele lassan,majd egyszer csak a map másik felén ahonnan már rég eljöttem ott a hullám,és meghaltam. kidob a gameből. benézek ahba,rákeresek valamire,timeout,ledob az egész bnet. jo a game.