netpincérnek van ma akciója, hogyha telefonról rendelsz akkor 50%al olcsóbb

természetesen amikor felakarod adni a rendelést akkor összeomlik az app XD de nem csak nekem hanem mindenkinek aki rendelni akar, írták a fészbuk oldalukon is, erre a válasz hogy vegyék fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal. lol mert majd az ügyfélszolgálat rendel neked pizzát vagy wat? biztos megadnám nekik a bankkártya számom
nyilván szándékosan csinálták így de azért elbasztam vele 1 fél órát, meg amióta a netpincért felvásárolta a foodpanda azóta megdrágult minden kaja 30%-al, meg 2-300 forintos szállítási költség a legtöbb helyen, és már sokkal olcsóbb ha az étterem honlapján megrendeled. mocskos undorító zsidócigánynéger féreg fosadék ez a foodpanda, remélem csődbemegy hamar az egész a faszba
megyek lekéselem őket a gecibe