d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Dota2 Topic
Prev11992002012022034683Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 26 2012 11:34am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 26 2012 07:33pm)
ennek a linának az ultija valami szánalmasan imba dota2ben, nemis értem hogy wtf


ugyanaz ám, mint honban, meg dota1ben
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 26 2012 11:38am
Quote (meatyowllegs @ Oct 26 2012 06:34pm)
ugyanaz ám, mint honban, meg dota1ben


honban gecire nem sebez 1230at, mint itt.
mert lvl21es meepo voltam, ő meg 17, és 2 spell voltam neki full hprol

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Oct 26 2012 11:39am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 26 2012 11:51am


jo a jatek, mind3at megnyertem erre ezt irja ki lel
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Oct 26 2012 01:08pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 26 2012 06:51pm)
http://i.imgur.com/JZF8i.jpg

jo a jatek, mind3at megnyertem erre ezt irja ki lel


Member
Posts: 24,690
Joined: Dec 24 2006
Gold: 64,467.50
Oct 26 2012 04:16pm

best.game.ever.
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 26 2012 04:32pm
Quote (Sup3RN0Va @ Oct 27 2012 12:16am)
http://www.youtube.com/watch?v=cOmcaqEqyYo
best.game.ever.


most nem hiszem hogy megnézem végig, csak az leső 5 percet láttam, de érdekes amiről a srác beszél.... én pont azt vettem észre, hogy sokkal rövidebbek a gamek, még így is, mint honban, hogy ott van concede gomb, és nem kell megvárni, amikor már egyértelmű, hogy melyik team nyert, ott nagyon gyakoriak az 1 óra + gamek, még lowabb skill lvlnél is, mikor mesht spectatelem kb :D kiegyenlített a rendszer nagyon, itt meg egy "very high"game még mindig a béka segge alatt van és abból is bőven akad 20 perces :D
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 26 2012 04:35pm
ja ok
na ebből elég is volt 10 perc :D
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 26 2012 04:38pm
véletlenül triplapostom lesz, de nem tudom hogy kelleditelni sryy, még újj wok S: S

kell valakinek dota invite? kaptam kettőt, ahogy látom jspn harmadannyit se ér, mint pár hete, inkább akkor odaadom freebe valakinek
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 27 2012 02:35am
Quote (meatyowllegs @ 27 Oct 2012 00:38)
véletlenül triplapostom lesz, de nem tudom hogy kelleditelni sryy, még újj wok S: S

kell valakinek dota invite? kaptam kettőt, ahogy látom jspn harmadannyit se ér, mint pár hete, inkább akkor odaadom freebe valakinek


en is kapok neha random pedig nem is jatszok, asszem ketto van nekem is atm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 27 2012 02:44am
Quote (SummertimeClothes @ 27 Oct 2012 10:35)
en is kapok neha random pedig nem is jatszok, asszem ketto van nekem is atm


Ezeket szórják minden accra ha jól tudom.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11992002012022034683Next
Add Reply New Topic New Poll