d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Felsőoktatás Topik > Bmebme
Prev1199200201202203327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Dec 4 2014 06:38am
Quote (Vismajor @ Dec 4 2014 01:31pm)
Az nincs, csak kínai


Nalunk se volt eredetileg, de mivel volt egy japan zongoratanarnö ezert irtunk neki hogy csinaljon egy szabadon valaszthato tantargyat. Mint kiderült regota gondolkozott mar a dologrol, csak nem tudta hogy lenne-e ra igeny.
Lenyeg ami lenyeg, ha egy ertelmes nyelvet akarsz tanulni akkor sajat magad is tehetsz az ügy erdekeben.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 4 2014 06:39am
Quote (xGurke @ 4 Dec 2014 13:23)
Csaj ismerosom is bgfen van es allandoan sir h nem lesz meg a matek meg a kozgaz
Nem akarom mondani neki h aki bgfen megbukik matekbol az ne menjen felsooktatasba
De nektek mondom


közgázt nem tudom hogy tudja valaki elbaszni mondjuk kb ingyen van a jegyed
en azert allok eleg szarul matekbol, mert kb semmit nem hoztam kozepiskolabol, mert egy nagy fostaliga volt az egesz es budosfaszt se tanitott meg a matektanar, onszorgalmambol meg nem tanultam meg, mert egyreszt csomo ideig nem tudtam mit akarok csinalni, aztan egy idoben jogasz akartam lenni, oda meg ugyse kell, aztan most itt tartok
amit fosulin tanultunk azt ertem, es megy, csak kurva nagy lyukak vannak az alapoknal
de azert a vizsgam meg lesz szerintem
Quote (xGurke @ 4 Dec 2014 13:26)
Ki mondta h nem fekudnek le cptvel?


ki mondta, hogy nem fekudtunk meg le?
en is megvoltam mar gurkenek

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 4 2014 06:39am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Dec 4 2014 07:00am
Quote (Karan2_Returned @ Dec 4 2014 01:38pm)
Nalunk se volt eredetileg, de mivel volt egy japan zongoratanarnö ezert irtunk neki hogy csinaljon egy szabadon valaszthato tantargyat. Mint kiderült regota gondolkozott mar a dologrol, csak nem tudta hogy lenne-e ra igeny.
Lenyeg ami lenyeg, ha egy ertelmes nyelvet akarsz tanulni akkor sajat magad is tehetsz az ügy erdekeben.


finnül szeretnék nagyon, de azért pedálozhatnék itt rendesen sztem (norvég, svéd is n1 lenne)
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 4 2014 07:10am
Quote (Cpt_Ghost @ Dec 4 2014 12:39pm)
közgázt nem tudom hogy tudja valaki elbaszni mondjuk kb ingyen van a jegyed
en azert allok eleg szarul matekbol, mert kb semmit nem hoztam kozepiskolabol, mert egy nagy fostaliga volt az egesz es budosfaszt se tanitott meg a matektanar, onszorgalmambol meg nem tanultam meg, mert egyreszt csomo ideig nem tudtam mit akarok csinalni, aztan egy idoben jogasz akartam lenni, oda meg ugyse kell, aztan most itt tartok
amit fosulin tanultunk azt ertem, es megy, csak kurva nagy lyukak vannak az alapoknal
de azert a vizsgam meg lesz szerintem


ki mondta,  hogy nem fekudtunk meg le?
en is megvoltam mar gurkenek


mi se tanultunk semmit középiskolában, ha ez megnyugtat
én meg szegedre akartam menni bölcsésznek
nao wat
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 4 2014 07:16am
Quote (xGurke @ Dec 4 2014 02:10pm)
mi se tanultunk semmit középiskolában, ha ez megnyugtat
én meg szegedre akartam menni bölcsésznek
nao wat


kivehetted volna a gyerekszobamat, anyamek biztos orultek volna neked!
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 4 2014 07:17am
Quote (jarabekg @ Dec 4 2014 01:16pm)
kivehetted volna a gyerekszobamat, anyamek biztos orultek volna neked!


anyád biztos :~)
szerencsére volt annyi eszem, hogy végül nem oda mentem
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Dec 4 2014 07:19am
Elten egyikotok sem birna ki egy felevet
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Dec 4 2014 07:22am
Quote (RRC @ Dec 4 2014 02:19pm)
Elten egyikotok sem birna ki egy felevet


foleg nemzetkozi bufes-ruhataros szakon, az aztan kurvakemeny :DDDDD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Dec 4 2014 07:22am
Quote (jarabekg @ Dec 4 2014 01:22pm)
foleg nemzetkozi bufes-ruhataros szakon, az aztan kurvakemeny :DDDDD


++
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Dec 4 2014 08:01am
Quote (RRC @ 4 Dec 2014 14:19)
Elte IK-n egyikotok sem birna ki egy felevet


javítottam neked
Go Back To Magyar Topic List
Prev1199200201202203327Next
Add Reply New Topic New Poll