Quote (xGurke @ 4 Dec 2014 13:23)
Csaj ismerosom is bgfen van es allandoan sir h nem lesz meg a matek meg a kozgaz
Nem akarom mondani neki h aki bgfen megbukik matekbol az ne menjen felsooktatasba
De nektek mondom
közgázt nem tudom hogy tudja valaki elbaszni mondjuk kb ingyen van a jegyed
en azert allok eleg szarul matekbol, mert kb semmit nem hoztam kozepiskolabol, mert egy nagy fostaliga volt az egesz es budosfaszt se tanitott meg a matektanar, onszorgalmambol meg nem tanultam meg, mert egyreszt csomo ideig nem tudtam mit akarok csinalni, aztan egy idoben jogasz akartam lenni, oda meg ugyse kell, aztan most itt tartok
amit fosulin tanultunk azt ertem, es megy, csak kurva nagy lyukak vannak az alapoknal
de azert a vizsgam meg lesz szerintem
Quote (xGurke @ 4 Dec 2014 13:26)
Ki mondta h nem fekudnek le cptvel?
ki mondta, hogy nem fekudtunk meg le?
en is megvoltam mar gurkenek
This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 4 2014 06:39am