d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablos Rövid Kérdések
Prev1199200201202203257Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 554
Joined: Mar 20 2008
Gold: 202.35
Apr 4 2011 11:03am
Quote (Khaszas @ 4 Apr 2011 17:58)
ezzel a cuccal jó hogy nem hal :D nem is tom lehet ennél jobb cucc rajta ? :P


botdvel lehet
amugy mindjart megmutatom en hogy szoktam



This post was edited by Drawen on Apr 4 2011 11:08am
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 4 2011 11:35am
Quote (Klontar @ 4 Apr 2011 18:56)
az act bossok sokkal többet sebeznek minionokba (asszem 3x annyit, baal pedig 4x annyit) mint játékosba
bossok ellen nekem sose bírta a merc, én sorccal teleportálgatni szoktam mephisto spelljei elöl, hogy ne találja el a mercet

/csapágy


nekem anno 150 iasos mercem volt, az leechelte a lifet rendesen ^^

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 4 2011 11:35am
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Apr 4 2011 11:37am
Quote (Khaszas @ 4 Apr 2011 18:58)
ezzel a cuccal jó hogy nem hal :D nem is tom lehet ennél jobb cucc rajta ? :P


nemhiszem
max 1 strel jobb andy és pár edvel jobb infy
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 4 2011 11:40am
Quote (Namechange @ 4 Apr 2011 19:37)
nemhiszem
max 1 strel jobb andy és pár edvel jobb infy


mondjuk a convival eleve 95%-ban talál a merc, + forti nem kicsi damage ami a lifeleechbe is beleszámít. a gua nem ad rendes reset, csak maxreseket, aminek semmi értelme, ha nincs meg amúgy a 85 resist.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 4 2011 11:42am
Quote (Christine21 @ 4 Apr 2011 18:18)
treachery> szerintem
45ias, fade

gyorsabban üt ias miatt, gyorsabban szívja az életet, bár nem tudom a 10% andyról elég-e, de egy próbát megér.
fade meg +60% all res ha aktiválódik


nekem anno sorcal solozásra volt egy eth andy + 15 ias 15 @res jewel, tyraels might 15 ias + 15 @res jewel, 3 sock eth tomb reaver 15 ias 39 ed - 15 ias 38 ed - 15 ias 36 ed jewelekkel... elég volt a 10% leech :D
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Apr 4 2011 01:07pm
hogy is lehet futtatni ablakba a diablot?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 4 2011 01:08pm
Quote (Sanyika @ 4 Apr 2011 21:07)
hogy is lehet futtatni ablakba a diablot?


osztasz nullával. -w
Member
Posts: 5,000
Joined: Jul 4 2009
Gold: 118.00
Apr 4 2011 01:09pm
Quote (CyberPunk666 @ 4 Apr 2011 20:08)
osztasz nullával. -w


de hova kell írni?
tulajdonságoknál a cél-hez v a indítás helyéhez.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 4 2011 01:10pm
Quote (Sanyika @ Apr 4 2011 07:09pm)
de hova kell írni?
tulajdonságoknál a cél-hez v a indítás helyéhez.

cél, a idézőjel után
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Apr 4 2011 01:10pm
Quote (Sanyika @ 4 Apr 2011 20:09)
de hova kell írni?
tulajdonságoknál a cél-hez v a indítás helyéhez.


cél
Go Back To Magyar Topic List
Prev1199200201202203257Next
Closed New Topic New Poll