köhömm, hogy és honnan is van az az account?

newfag
nyugodtan javíts ki, ha faszul gondolom, de ez a topik azért is nyílt, hogy toldi véleményét olvashasd (meg egy kicsi provokáció is legyen)
mondom, ha nem ez volt a célod, én kérek elnézést és én értettem félre, de ezen a topikon (az utolsó 120 poszton legalábbis) semmi meglepő nincs, sőt, azon csodálkoztam tegnap, hogy még nem volt semmi flame