d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Adatforgalom > Ado
Prev1192021222325Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Oct 22 2014 06:59am
Quote (josheide @ Oct 22 2014 01:56pm)
http://444.hu/

internetado optimalizalt 444.hu


http://444.hu/2014/10/21/sosem-latott-pucer-kepek-palvin-barbirol/
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 22 2014 07:07am
[QUOTE=Cpt_Ghost,Oct 22 2014 01:05pm]elárasztott a düh[/QUOTE

Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Oct 22 2014 07:11am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 22 2014 03:05pm)


Vegre egy ertelmes cikk :lol:
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 22 2014 08:27am
700 ft lesz, de igy is a semmiért fizetünk
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Oct 22 2014 09:39am
Member
Posts: 42,127
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,520.00
Oct 22 2014 09:41am
Quote (NoobHunter @ Oct 21 2014 10:17pm)
most ez komoly hogy leszedek egy sorozatot és perkáljak érte majdnem 80kt?
kurvanyád viktor

http://i62.tinypic.com/4q0lt2.jpg


legalább megszűnne a torrentezés és újra menne a tőke a film/audio/játékiparba
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 22 2014 09:45am
Quote (szabika @ Oct 22 2014 03:41pm)
legalább megszűnne a torrentezés és újra menne a tőke a film/audio/játékiparba


Egy xvid film 1 giga - 150 ft
Mozijegy 1500 + kaja kb ugyan ennyi
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 22 2014 09:46am
Quote (xGurke @ 22 Oct 2014 17:45)
Egy xvid film 1 giga - 150 ft
Mozijegy 1500 + kaja kb ugyan ennyi


>xvid
>ca 2000 AD
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 22 2014 09:48am
Quote (SummertimeClothes @ Oct 22 2014 03:46pm)
>xvid
>ca 2000 AD


> nem grayscale 640x480ba fogjuk tolteni a filmeket ha bevezetik az adot

Visszamegyunk az idoben 100 évet
Go Back To Magyar Topic List
Prev1192021222325Next
Add Reply New Topic New Poll