Quote (Anarkin @ Sep 18 2014 01:42pm)
amúgy van foglalva hely vagy tele lesz és az utcán fogunk autóknak dőlni?
lehet kéne a kinti helyre mert ott lehet csak bagózni ugye és az mindig tele van
de ez csak akkor related ha sokan bagoznak közülünk mert bent biztos lesz hely
mancsokat fel
Quote (tevetavamultija @ Sep 18 2014 01:56pm)
mondjuk pont annyi kell hozza, hogy megkerdezi valakitol, amit o most eppen meg is tett?

nem érted, eddig sem voltam szimpatikus
annyit beszélgettem vele, kész kialakult életképe van rólam