d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1192021222379Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 18 2014 06:28am
Quote (josheide @ Sep 18 2014 01:26pm)
Kerlek lepj kapcsolatban a paholy hirszerzesevel a nevemben.


Szoljak nekik?

Azert hirszerzes baszod, elobb tudtak h kell az info mint te. Mar az asztalodon van, a sracok meg a pinceben.
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Sep 18 2014 06:29am
Quote (Vismajor @ 18 Sep 2014 14:23)
körcsög balázs az némcséndzs?


eddig sem voltál szimpatikus, most sem loptad be magad a szivembe
sok értelem kell egy név kifigurázásához mr. egyetemista finn barátnő pua császár
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Sep 18 2014 06:29am
Quote (Cpt_Ghost @ 18 Sep 2014 14:20)
tessek


szabika volt nője férfi XD!
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 18 2014 06:29am
Quote (TresholdOfUniverse @ 18 Sep 2014 13:28)
Szoljak nekik?

Azert hirszerzes baszod, elobb tudtak h kell az info mint te. Mar az asztalodon van, a sracok meg a pinceben.


Kosz teso etc. Remelem mar az igazsagszerumot is beadtak nekik mert nem szeretek ilyen aprosagokkal pepecselni.
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Sep 18 2014 06:31am
Quote (josheide @ Sep 18 2014 01:29pm)
Kosz teso etc. Remelem mar az igazsagszerumot is beadtak nekik mert nem szeretek ilyen aprosagokkal pepecselni.


elokeszitve varnak a szaunaban, egy nagy csuporral a padon ahogy szereted
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 18 2014 06:32am
Quote (TresholdOfUniverse @ 18 Sep 2014 13:31)
elokeszitve varnak a szaunaban, egy nagy csuporral a padon ahogy szereted


<3 jutalmad egy korso sor lesz kedden
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Sep 18 2014 06:42am
amúgy van foglalva hely vagy tele lesz és az utcán fogunk autóknak dőlni?
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 18 2014 06:45am
Quote (josheide @ Sep 18 2014 02:24pm)
Bela Gegeny kicsoda ?
Zsuzsanna Sandor ?


hunoob
5eve nem volt itt kb
szabika noje a masodik


Quote (Anarkin @ Sep 18 2014 02:42pm)
amúgy van foglalva hely vagy tele lesz és az utcán fogunk autóknak dőlni?


++
es kozben cigizgetunk telefonalgatunk intezkedunketc
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 18 2014 06:56am
Quote (Namechange @ Sep 18 2014 02:29pm)
eddig sem voltál szimpatikus, most sem loptad be magad a szivembe
sok értelem kell egy név kifigurázásához mr. egyetemista finn barátnő pua császár


mondjuk pont annyi kell hozza, hogy megkerdezi valakitol, amit o most eppen meg is tett? :unsure:
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 18 2014 07:36am
Quote (Anarkin @ Sep 18 2014 01:42pm)
amúgy van foglalva hely vagy tele lesz és az utcán fogunk autóknak dőlni?


lehet kéne a kinti helyre mert ott lehet csak bagózni ugye és az mindig tele van
de ez csak akkor related ha sokan bagoznak közülünk mert bent biztos lesz hely
mancsokat fel

Quote (tevetavamultija @ Sep 18 2014 01:56pm)
mondjuk pont annyi kell hozza, hogy megkerdezi valakitol, amit o most eppen meg is tett? :unsure:


nem érted, eddig sem voltam szimpatikus
annyit beszélgettem vele, kész kialakult életképe van rólam
Go Back To Magyar Topic List
Prev1192021222379Next
Add Reply New Topic New Poll