Quote (Rawen @ Aug 7 2014 04:57pm)
legszívesebben felakasztanám magam amikor a -tól,-tőlt használják összehasonlításra, pl magasabb tőle etc
én azt utálom amikor nem használnak rövidülést/hangkiesést
tegyed oda
csukjad be
tedd oda/csukd be helyett
faston nyomta így, kurvára irritált és még megpróbált kioktatni, hogy helyes