d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Késes Angel Progress Topique
Prev119202122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 31 2014 11:12pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 1 2014 02:00am)
amúgymég mindig bevagyok tépve 1 kicsit azért lehet inkoherens a dolog ha az, nem olvastam vissza

arra is rájöttem hogy igazából nem maga a csajozás érdekel mert tudom hogykell, tisztában vagyok vele tudok szinte mindent ösztönösen, ha nem így lenne szűz lennék még mindig, hanem az önfejlesztés meg az "öngyógyítás". rájöttem hogy legalábbis saját magamban az ilyen régi elnem fogadott meg felnem dolgozott érzések okoztak mindenféle traumát és ezeket fejtegetem vissza folyamatosan amíg az összes benem gyógyult, szóval ez az egyik "pessönöm". erről tudnék bővebben beszélni hogy miért voltam homofób, miért féltem a lányoktól, miért volt bennem sokáig 1 elfojtott agresszivitás, miért féltem a szexualitást kifejezni, mindegyik visszavezethető volt 1-1 gyerekkori traumára és azóta már kurvasok dolgot úgymond "meggyógyítottam" ezek közül és semmi gondom nincs vele. ha valakit érdekel ez tudok róla mesélni de amúgy biztos nagy faszságnak tűnik, de tulajdonképpen a pszichológus is így működik, csak én a saját agyamon nyomom ezt folyton 0-24. a sok selfhelp könyv miatt volt amúgy amit olvastam, eckhart tolle byron katie etc, egyik legjobb dolgok ezek a világon amugy

ezen kívül meg mindig "segíteni" próbálok még akkoris ha a másik nemkéri, erre is rájöttem ma este, és így megpróbálok felboncolgatni zárkózott meg embereknél ilyen dolgokat amikről nem mernek beszélni hogy beszéljenek róla, de általában csak bezárkóznak és szarabb kedvük lesz ahelyett hogy kitörnének és beszélnének róla hogy elkezdjen "gyógyulni". régen énis gecisokmindenről még beszélni se mertem úgy szégyelltem de ez 1 teljesen más téma már hogy ezeket leírjam (leírnám amúgy de tul hosszu lenne most aludni kéne soon)

ez a nemkért segítség meg eléggé hátrányos, szóval kell találnom valami olyan kifejeződést ennek a segítési igénynek hogy hasznos legyen szóval annak aki kéri (még nemtom hogyan, csinálok majd 1 templomot vagy valami), tfw pszichologusnak kellett volna mennem és akkor lehet a szenvedélyemnek élnék. persze lehet elmúlna ez a szenvedély is idővel. de amúgy a "máté segít" egész faszság is ebből származik, eleinte ricinek is gecire segíteni akartam mindig, csak aztán kiderült hogy nem IGAZÁBÓL segítség kell neki csak 1 energiavámpír és ezt nem vettem észre időben toplel

de ez a "segítés" is biztos ilyen skill mint a csajozás amit kikell master szintre baszni


amúgy az a tanulság az egészből hogy ez a "csajozni tanulás" tényleg kurvára megtérülő, erre az egészre nem jöttem volna rá ha nem kezdem el ezt a csajozás dolgot, csak megmaradtam volna ilyen ösztönlény szinten hogy HÚ DEJÓ LENNE ODAMENNI, NA MAJD HOLNAP, és sose kezdtem volna semmit és nemtudott volna továbbfejlődni a gondolkodásom. a csajozós deákos progressel most ezután nemtudom mi lesz még, valszleg folytatom de nemfogok róla blogolni mert ez a selfgyógyítás lófasz már valszleg sokkal kevesebb mindenkit érdkel mint a PINÁKPINÁKPINÁK, ez már inkább ilyen wacko tema ami nem fekszik sokmindenkinek

mindenesetre azt már látom hogy nem az lesz az útja a dolognak hogy a csajokat kell egyre jobban megtanulnom manipulálni meg etc, hanem hogy ezeket a problémákat megoldom önmagamban, és akkor az egész nemtudokcsajozni probléma és elfog tűnni és nemis lesz szükségem arra hogy folyton menjek ki hanem természetesen fog jönni, de majd ez még kiderül, egyelőre kimegyek majd még azért ha úgy érzem hogy még mindig vannak megoldandó problémák

na cas!

szegény petinek meg segítsen valaki mert nagyon kivan a srác, hallgasd meg byron katie "the work" audiobookját péter :~D


Nemrossz
Ezutan mondja valaki hogy karos a fu lol, csak gyogyit, nezzetek mar mesbol mit hozott ki
Szerintem en ha nem jspznek mashol se elnem szocialis eletet, ezer vagyok itt nemtomhany eve, aztan ez se biztos, lehet azert vagyok itt kevesebbet mer dolgozom es emberek kozott vagyok, vagy csak nincs idom dunnno loll


De azert rohogok ezen h te akarkinek segiteni akardz meg akarkivel normalis " minossegi " emberi kapcsolarot ajarsz vagy h irtad meg templomot csinalsz ok

Ehelyett az igazsag:
Mate rackid nem segit senkinek
Mate racz csak akkor segit ha fizetsz neki
Fizess neki sokat es akkor nem fog leszarni
Mate racz agya igy mukodik
Mate racz kid nem segit senkinek freebe
Mate racz kid nem jotekonysagi szervezet
Mate racz kid egy onzo kis geci
Meshracskid csak maganak segit de neha meg maganak se
Mindenkit leszar maga korul, csak sajat magaval foglalkozik
YY HOGY MAS SZENVED AZT O LESZARJA AZERT TARTUNK OTT AHOL
Np, szerencsere nem minden ember ilyen, en pl tenylegl mindig mindenkinek segitek akinek tudok)


Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Aug 1 2014 12:28am
Quote (putincykavodka @ 1 Aug 2014 06:12)

Ehelyett az igazsag:
Mate rackid nem segit senkinek
Mate racz csak akkor segit ha fizetsz neki
Fizess neki sokat es akkor nem fog leszarni
Mate racz agya igy mukodik
Mate racz kid nem segit senkinek freebe
Mate racz kid nem jotekonysagi szervezet
Mate racz kid egy onzo kis geci
Meshracskid csak maganak segit de neha meg maganak se
Mindenkit leszar maga korul, csak sajat magaval foglalkozik
YY HOGY MAS SZENVED AZT O LESZARJA AZERT TARTUNK OTT AHOL
Np, szerencsere nem minden ember ilyen, en pl tenylegl mindig mindenkinek segitek akinek tudok)


ilyenkor mik játszódnak le a fejedben?
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 1 2014 01:03am
röhögök

nekem is templomot kéne csinálnom
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Aug 1 2014 01:03am
mi a faszt olvasok

amúgy ez részben rám is igaz, én is antiszociális vagyok erősen

This post was edited by fahrii on Aug 1 2014 01:04am
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 1 2014 04:15am
engem erdekel a progressed, kurvara erdekesek az ilyen dolgok imo.
share ongyogyitas pls
talan mindenki mas is tud belole meriteni

This post was edited by dotosport on Aug 1 2014 04:15am
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Aug 1 2014 04:23am
Quote (dotosport @ 1 Aug 2014 12:15)
engem erdekel a progressed, kurvara erdekesek az ilyen dolgok imo.
share ongyogyitas pls
talan mindenki mas is tud belole meriteni


Vegyel salvet/tangot es akkor lesz.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 1 2014 04:23am
Na elolvastam. Hat kb amit megdumaltunk. Bazd amugy Zoli olyan mocskosul reszeg lett a vegen hogy jarni alig birt, bepusziltunk fejenkent 4-5 wiszkikolat

Mate meg azt irta reggel marcinak hogy fekve kepes lenne elesni, de ma is bulizzanak

This post was edited by anyd on Aug 1 2014 04:23am
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Aug 1 2014 04:24am
Quote (anyd @ Aug 1 2014 12:23pm)
Na elolvastam. Hat kb amit megdumaltunk. Bazd amugy Zoli olyan mocskosul reszeg lett a vegen hogy jarni alig birt, bepusziltunk fejenkent 4-5 wiszkikolat

Mate meg azt irta reggel marcinak hogy fekve kepes lenne elesni, de ma is bulizzanak


jovoheten en is feljovok amugy levi, keszuljetek :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 1 2014 04:38am
Quote (dotosport @ Aug 1 2014 11:24am)
jovoheten en is feljovok amugy levi, keszuljetek :D


Remelem addigra regwneralodok
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 1 2014 06:18am
egyébként tegnap söndört emgláttam deákon deszkázni egy ideig velünk volt őis
Go Back To Magyar Topic List
Prev119202122Next
Add Reply New Topic New Poll