Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 1 2014 02:00am)
amúgymég mindig bevagyok tépve 1 kicsit azért lehet inkoherens a dolog ha az, nem olvastam vissza
arra is rájöttem hogy igazából nem maga a csajozás érdekel mert tudom hogykell, tisztában vagyok vele tudok szinte mindent ösztönösen, ha nem így lenne szűz lennék még mindig, hanem az önfejlesztés meg az "öngyógyítás". rájöttem hogy legalábbis saját magamban az ilyen régi elnem fogadott meg felnem dolgozott érzések okoztak mindenféle traumát és ezeket fejtegetem vissza folyamatosan amíg az összes benem gyógyult, szóval ez az egyik "pessönöm". erről tudnék bővebben beszélni hogy miért voltam homofób, miért féltem a lányoktól, miért volt bennem sokáig 1 elfojtott agresszivitás, miért féltem a szexualitást kifejezni, mindegyik visszavezethető volt 1-1 gyerekkori traumára és azóta már kurvasok dolgot úgymond "meggyógyítottam" ezek közül és semmi gondom nincs vele. ha valakit érdekel ez tudok róla mesélni de amúgy biztos nagy faszságnak tűnik, de tulajdonképpen a pszichológus is így működik, csak én a saját agyamon nyomom ezt folyton 0-24. a sok selfhelp könyv miatt volt amúgy amit olvastam, eckhart tolle byron katie etc, egyik legjobb dolgok ezek a világon amugy
ezen kívül meg mindig "segíteni" próbálok még akkoris ha a másik nemkéri, erre is rájöttem ma este, és így megpróbálok felboncolgatni zárkózott meg embereknél ilyen dolgokat amikről nem mernek beszélni hogy beszéljenek róla, de általában csak bezárkóznak és szarabb kedvük lesz ahelyett hogy kitörnének és beszélnének róla hogy elkezdjen "gyógyulni". régen énis gecisokmindenről még beszélni se mertem úgy szégyelltem de ez 1 teljesen más téma már hogy ezeket leírjam (leírnám amúgy de tul hosszu lenne most aludni kéne soon)
ez a nemkért segítség meg eléggé hátrányos, szóval kell találnom valami olyan kifejeződést ennek a segítési igénynek hogy hasznos legyen szóval annak aki kéri (még nemtom hogyan, csinálok majd 1 templomot vagy valami), tfw pszichologusnak kellett volna mennem és akkor lehet a szenvedélyemnek élnék. persze lehet elmúlna ez a szenvedély is idővel. de amúgy a "máté segít" egész faszság is ebből származik, eleinte ricinek is gecire segíteni akartam mindig, csak aztán kiderült hogy nem IGAZÁBÓL segítség kell neki csak 1 energiavámpír és ezt nem vettem észre időben toplel
de ez a "segítés" is biztos ilyen skill mint a csajozás amit kikell master szintre baszni
amúgy az a tanulság az egészből hogy ez a "csajozni tanulás" tényleg kurvára megtérülő, erre az egészre nem jöttem volna rá ha nem kezdem el ezt a csajozás dolgot, csak megmaradtam volna ilyen ösztönlény szinten hogy HÚ DEJÓ LENNE ODAMENNI, NA MAJD HOLNAP, és sose kezdtem volna semmit és nemtudott volna továbbfejlődni a gondolkodásom. a csajozós deákos progressel most ezután nemtudom mi lesz még, valszleg folytatom de nemfogok róla blogolni mert ez a selfgyógyítás lófasz már valszleg sokkal kevesebb mindenkit érdkel mint a PINÁKPINÁKPINÁK, ez már inkább ilyen wacko tema ami nem fekszik sokmindenkinek
mindenesetre azt már látom hogy nem az lesz az útja a dolognak hogy a csajokat kell egyre jobban megtanulnom manipulálni meg etc, hanem hogy ezeket a problémákat megoldom önmagamban, és akkor az egész nemtudokcsajozni probléma és elfog tűnni és nemis lesz szükségem arra hogy folyton menjek ki hanem természetesen fog jönni, de majd ez még kiderül, egyelőre kimegyek majd még azért ha úgy érzem hogy még mindig vannak megoldandó problémák
na cas!
szegény petinek meg segítsen valaki mert nagyon kivan a srác, hallgasd meg byron katie "the work" audiobookját péter :~D
Nemrossz
Ezutan mondja valaki hogy karos a fu lol, csak gyogyit, nezzetek mar mesbol mit hozott ki
Szerintem en ha nem jspznek mashol se elnem szocialis eletet, ezer vagyok itt nemtomhany eve, aztan ez se biztos, lehet azert vagyok itt kevesebbet mer dolgozom es emberek kozott vagyok, vagy csak nincs idom dunnno loll
De azert rohogok ezen h te akarkinek segiteni akardz meg akarkivel normalis " minossegi " emberi kapcsolarot ajarsz vagy h irtad meg templomot csinalsz ok
Ehelyett az igazsag:
Mate rackid nem segit senkinek
Mate racz csak akkor segit ha fizetsz neki
Fizess neki sokat es akkor nem fog leszarni
Mate racz agya igy mukodik
Mate racz kid nem segit senkinek freebe
Mate racz kid nem jotekonysagi szervezet
Mate racz kid egy onzo kis geci
Meshracskid csak maganak segit de neha meg maganak se
Mindenkit leszar maga korul, csak sajat magaval foglalkozik
YY HOGY MAS SZENVED AZT O LESZARJA AZERT TARTUNK OTT AHOL
Np, szerencsere nem minden ember ilyen, en pl tenylegl mindig mindenkinek segitek akinek tudok)