d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > You Nostalgia You Lose
Prev1192021222334Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 15 2014 10:28am


This post was edited by TouchCow on Jul 15 2014 10:28am
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 15 2014 10:30am



8D
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 15 2014 10:36am
Quote (TouchCow @ Jul 15 2014 05:30pm)
http://www.nowgamer.com/siteimage/scale/0/0/230762.jpg


8D


Ez az a dugos jatek ahol ilyen ruha szalonban kellett felszedni a csajokat es aztan sex kozben ilyen idiota koordinacios feladvanyokat megfejteni?
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 15 2014 10:53am
Quote (TuskesVanek @ Jul 15 2014 08:39am)
magyarázd el nekem

16 évesen tilos ismernem őskori gameket? :D


igen
WoW kinnvolt mikor te 5 eves voltal
valoszinu hogy 30eves kommunista rendszerbol visszamaradt jatekokkal nosztalgiazol :)

Quote (Ghostmasterq @ Jul 15 2014 01:52pm)
ezzel játszott valaki?

http://www.abandonia.com/files/games/204/Ecstatica_1.png


http://takegame.com/action/pictures/gods.jpg


igen
ecstaticaval, vagyis igazabol kb 3eves lehettem mikor kijott, igy inkabb csak neztem ahogy a batyam vegigjatsza, a kepedrol most beugrott

tfw ricsi meg poczok meg anarkin egesz eletukben csak jatszottak idaig :wacko:
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Jul 15 2014 10:53am
Quote (Vismajor @ 15 Jul 2014 18:36)
Ez az a dugos jatek ahol ilyen ruha szalonban kellett felszedni a csajokat es aztan sex kozben ilyen idiota koordinacios feladvanyokat megfejteni?


nem

playboy mansion a neve
olyan mint a sims, csak itt a kúrásra ment az egész
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 15 2014 10:58am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 15 2014 11:09am
Quote (putincykavodka @ Jul 15 2014 05:53pm)
igen
WoW kinnvolt mikor te 5 eves voltal
valoszinu hogy 30eves kommunista rendszerbol visszamaradt jatekokkal nosztalgiazol :)



több észt is kinéztem volna belőled ha már bme-s vagy

van két bátyám, 8 és 10 évvel idősebbek, én ilyen késői gyerek vagyok

a gyerekkorom fele azzal telt, hogy néztem ahogy a két kocka játszik
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 15 2014 11:10am
Quote (putincykavodka @ 15 Jul 2014 18:53)
igen
WoW kinnvolt mikor te 5 eves voltal
valoszinu hogy 30eves kommunista rendszerbol visszamaradt jatekokkal nosztalgiazol :)



igen
ecstaticaval, vagyis igazabol kb 3eves lehettem mikor kijott, igy inkabb csak neztem ahogy a batyam vegigjatsza, a kepedrol most beugrott

tfw ricsi meg poczok meg anarkin egesz eletukben csak jatszottak idaig :wacko:


ezek aztán rohadtul a kommunista rendszerből maradtak vissza
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 15 2014 11:13am
Quote (TuskesVanek @ Jul 15 2014 07:09pm)
több észt is kinéztem volna belőled ha már bme-s vagy

van két bátyám, 8 és 10 évvel idősebbek, én ilyen késői gyerek vagyok

a gyerekkorom fele azzal telt, hogy néztem ahogy a két kocka játszik


ertem :s
es ok 30 eves jatekokkal jatszottak mikor mar volt wow is?
hulye kerdes, gondolom igen, ha mar ezeket postolod :wacko:

Amugy mostsnaban mivel szoktal jatszani?)
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 15 2014 11:17am
Quote (putincykavodka @ Jul 15 2014 06:13pm)
ertem :s
es ok 30 eves jatekokkal jatszottak mikor mar volt wow is?
hulye kerdes, gondolom igen, ha mar ezeket postolod :wacko:

Amugy mostsnaban mivel szoktal jatszani?)


wow-val sose játszott senki a családban

a régi gamek szeretete fater érdeme, ő is elég nagy kocka

még mindig megvannak a felhalmozott kütyük c-64, nes stb. ezeket gyakran elővesszük poénból

mostanában amúgy d3 megy megint, de kb. két hét és újra meg fogom unni, akkor visszatérek a 2-höz :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1192021222334Next
Add Reply New Topic New Poll