Quote (TuskesVanek @ Jul 15 2014 08:39am)
magyarázd el nekem
16 évesen tilos ismernem őskori gameket?

igen
WoW kinnvolt mikor te 5 eves voltal
valoszinu hogy 30eves kommunista rendszerbol visszamaradt jatekokkal nosztalgiazol
Quote (Ghostmasterq @ Jul 15 2014 01:52pm)
ezzel játszott valaki?
http://www.abandonia.com/files/games/204/Ecstatica_1.png
http://takegame.com/action/pictures/gods.jpg
igen
ecstaticaval, vagyis igazabol kb 3eves lehettem mikor kijott, igy inkabb csak neztem ahogy a batyam vegigjatsza, a kepedrol most beugrott
tfw ricsi meg poczok meg anarkin egesz eletukben csak jatszottak idaig
