Quote (xGurke @ Jul 10 2014 09:50pm)
soha nem fogsz senkit találni magad mellé, mert undorító, gusztustalan stílusod van
a kinézeted a legkisebb probléma, ha esetleg eddig arra fogtad volna
Quote (xGurke @ Jul 10 2014 09:53pm)
senee-re ugyan ez igaz, bár az ő felsogása még rosszabb és undorítóan is néz ki és nem is tervez változtatni rajta
tfw ricinek előbb lesz nője, mint seneenek
értjük Orákulum, köszönjük
:XDXD:DX
azt nemtom honnan vetted, hogy nekem kéne bárki is magam mellé
fasznak hogy itt rendezkedjen meg összekökpödjön mindent
gecire utálom mikor a dolgaimat basztatják
a nöknek meg mániájuk a pakolás, rendezkedés
egyetlen dolog ami érdekel bennük a testük
azt meg majd pénzér megveszem :Xd
összespórolok rá 10 év alatt az éhbéremből
háháá