d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > írd Le Hogy Mit álmodtál Ma/tegnap Este
Prev119202122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 16 2014 07:57am
Quote (Rawen @ Jul 16 2014 02:32pm)
lel minek
nekem nőm sincs és van olyan, hogy heti 2x verem összesen
miért vagyok ilyen jó


alapbol nem igazan verem ennyit, csak egy hete nincs itt a baratnom, es nagyon nem tudok mit kezdeni magammal
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 16 2014 07:57am
>nem napi 8x verni még akkor is, ha két nőd van egyszerre
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 16 2014 07:59am
Quote (tevetava @ Jul 16 2014 02:57pm)
>nem napi 8x verni még akkor is, ha két nőd van egyszerre


kukimuki
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jul 16 2014 07:59am
Quote (tevetava @ 16 Jul 2014 15:57)
>nem napi 8x verni még akkor is, ha két nőd van egyszerre


pöfitöfi
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 18 2014 06:01am
Kitett magamert a fantaziam, negy alomra is emlekszek tegnap esteröl.

Elöször egy lakasban voltam valakivel akit meg kellett vedenem. Bejött egy masik csavo, peppe vert, utana kidobott az ablakon. Összezuzodott minden csontom, es probaltam visszakuszni, de nem birtam mozogni.

Masodik alomban alapitott valaki frissen egy ceget, es mivel többszaz dolgozo volt, rendezett egy talalkozot a dolgozoknak. Beszelgettem par emberrel, utana szoltak hogy keszüljek mert kezdödik a kosarlabdameccs, vakargattam a fejemet nem tudtam mi van, utana kosarlabdaztunk, de en egyszer sem ertem labdahoz.

Harmadik alomban indultunk valahova a haverokkal, mondtam mindjart megyek csak felveszem a cipömet. Amikor lehajoltam erte rosszul lettem, es vereset hanytam. Haverjaim mondtak hogy ez nem veszes, induljunk.
Egy ilyesmi alaku toronyba mentünk, es ott volt az informatikatanarom. Mondta lesz valami vizsga, mondtam en nem irom meg mert beteg vagyok hanytam is, de nem engedett haza.



Utolso az mar kicsit erdekesebb. Embereket raboltam el, belejük ültettem egy tojast, es par oran belül szültek egy gyereket, akiböl sört csinaltam es megittam. Emlekszek kiprobaltam egy ferfival is, az erösködött hogy ugy se tud gyereket szülni, de vegül sikerült neki.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 18 2014 08:51am
Quote (Karan2_Returned @ Jul 18 2014 01:01pm)
Kitett magamert a fantaziam, negy alomra is emlekszek tegnap esteröl.

Elöször egy lakasban voltam valakivel akit meg kellett vedenem. Bejött egy masik csavo, peppe vert, utana kidobott az ablakon. Összezuzodott minden csontom, es probaltam visszakuszni, de nem birtam mozogni.

Masodik alomban alapitott valaki frissen egy ceget, es mivel többszaz dolgozo volt, rendezett egy talalkozot a dolgozoknak. Beszelgettem par emberrel, utana szoltak hogy keszüljek mert kezdödik a kosarlabdameccs, vakargattam a fejemet nem tudtam mi van, utana kosarlabdaztunk, de en egyszer sem ertem labdahoz.

Harmadik alomban indultunk valahova a haverokkal, mondtam mindjart megyek csak felveszem a cipömet. Amikor lehajoltam erte rosszul lettem, es vereset hanytam. Haverjaim mondtak hogy ez nem veszes, induljunk.
Egy ilyesmi alaku toronyba mentünk, es ott volt az informatikatanarom. Mondta lesz valami vizsga, mondtam en nem irom meg mert beteg vagyok hanytam is, de nem engedett haza.

http://2.ii.gl/3rx4eF0N.jpg

Utolso az mar kicsit erdekesebb. Embereket raboltam el, belejük ültettem egy tojast, es par oran belül szültek egy gyereket, akiböl sört csinaltam es megittam. Emlekszek kiprobaltam egy ferfival is, az erösködött hogy ugy se tud gyereket szülni, de vegül sikerült neki.


Utolson kurvara rohogok
Member
Posts: 4,390
Joined: Jul 18 2008
Gold: 1,329.00
Jul 22 2014 12:17pm
orvosi egyetemen voltam, bementem boncolásra és egy hallgató csaj, akit régebbi bulizásokból ismertem csinálta a boncolásokat. A legutolsó tetem ő maga volt csak holtan. elég bizarr volt, meg is kérdeztem az óra végén, hogy nem volt fura magadat boncolni, de csak hülyén nézett rám, mint aki nem érti a kérdést.
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 24 2014 02:14am
Egy teremben voltam sok egymashoz közeli àggyal, feküdtem az egyikben probaltam vegre elaludni. Arra ebredtem hogy fogtam a mellettem levönek a kezet. Az is fölebredt, kiderült hogy a növerem, es merges lett, mondta hogy ha megegyszer ezt csinalom akkor meg kell öljön, es visszaaludt, en is, azt fölebredtem. A növerem meghalt mielött megszülettem. En is soon ded vagyok.
Member
Posts: 366
Joined: Jul 23 2014
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 24 2014 02:33am
Tfw nekem is volt 1x wet dreamem
Tfw haveromnal aludtam és pont akkor persze)))))
Azt a stealth missiont amit ott toltam reggel

This post was edited by dotosport on Jul 24 2014 02:34am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 24 2014 02:43am
Az uj egyetememrol almodtam. Az elso orara utolsokent ertem be es semmit se vittem magammal. Aztan a masodik orat mar el is logtam es elmentem inkabb uszni.
Aztan beszelgettem Sorossal.
Go Back To Magyar Topic List
Prev119202122Next
Add Reply New Topic New Poll