d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Bug Szomorú Története
Prev1192021222327Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 06:28am
Quote (AngryBug @ 19 Jun 2014 14:22)
már egy ideje kiakart törni belőle megint az igazi énje, kell egy pár nap hogy kiélje magát aztán eszébe jut hogy már semmije nincs.
ezzel a viselkedéssel elbassza az életét, de ha ez neki megéri..
akkor megint visszanyalja magát.. évek óta ez megy

de ha tényleg olyan baszott genius akkor rájönne hogy be kéne fognia, mert ennek nem lesz jó vége.



mar kilett targyalva minden, innentol spamtopic


nem hízelegte vissza magát, szerintem mindenki utálja
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 19 2014 06:31am
Quote (MarcusD @ Jun 19 2014 12:26pm)
végül megoldódott a dolog?


hát, holnap megyünk még intézkedni telefonalgatni hátha tudunk tenni valamit :) legalább részletfizetési lehetőséget kapjunk
az összeget megkaptam, remélhetőleg csak ezt fogják kérni tőlem (a tb visszafizetését) ami ~250ezer forint
a papíron nem volt rajta h felszamoltak-e késedelmi kamatot csak a tb-k havi osszege, szal remélem az sincs.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 19 2014 06:38am
Quote (MarcusD @ Jun 19 2014 02:19pm)
jó hogy szegény bugnak a topicját is szétbasszátok
ezugyben beszelj gurkevel, en addig fogok postolgatni amig o itt bog
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 06:40am
Quote (putincykavodka @ Jun 19 2014 12:38pm)
ezugyben beszelj gurkevel, en addig fogok postolgatni amig o itt bog


ez esetben ne hagyd abba kedves balázs
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 19 2014 06:42am
Quote (Rawen @ Jun 19 2014 01:28pm)
nem hízelegte vissza magát, szerintem mindenki utálja


en nem utalom

Quote (AngryBug @ Jun 19 2014 01:31pm)
hát, holnap megyünk még intézkedni telefonalgatni hátha tudunk tenni valamit :) legalább részletfizetési lehetőséget kapjunk
az összeget megkaptam, remélhetőleg csak ezt fogják kérni tőlem (a tb visszafizetését) ami ~250ezer forint
a papíron nem volt rajta h felszamoltak-e késedelmi kamatot csak a tb-k havi osszege, szal remélem az sincs.



en mar inteztem utolag ilyet, igaz csak par honapot, arra nem volt semmi extra
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jun 19 2014 06:43am
Quote (TresholdOfUniverse @ 19 Jun 2014 14:42)
en nem utalom




en mar inteztem utolag ilyet, igaz csak par honapot, arra nem volt semmi extra


hanem
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jun 19 2014 06:45am
Quote (TresholdOfUniverse @ Jun 19 2014 12:42pm)
en mar inteztem utolag ilyet, igaz csak par honapot, arra nem volt semmi extra


ilyennel az onkormanyzathoz, jarasi hivatalba vagy egyenesen a navhoz kell menni?
marmint hogy engedmenyt v reszletfizetesi lehetoseget kapjunk
Member
Posts: 19,410
Joined: Sep 26 2007
Gold: 2,496.00
Jun 19 2014 06:46am
Quote (AngryBug @ Jun 19 2014 01:45pm)
ilyennel az onkormanyzathoz, jarasi hivatalba vagy egyenesen a navhoz kell menni?
marmint hogy engedmenyt v reszletfizetesi lehetoseget kapjunk


ahhoz aki a csekket kuldte gondolom

nekem ilyen ~10 000 forint volt, nem volt ra szukseg
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 19 2014 06:47am
Quote (AngryBug @ Jun 19 2014 12:45pm)
ilyennel az onkormanyzathoz, jarasi hivatalba vagy egyenesen a navhoz kell menni?
marmint hogy engedmenyt v reszletfizetesi lehetoseget kapjunk


nemtom érd hova tartozik
de sztem az illetékes EPSZSZ-nél kell ilyet igényelni

http://www.kormanyhivatal.hu/hu/budapest/szakigazgatasi-szervek/egeszsegbiztositasi-penztari-szakigazgatasi-szerv
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Jun 19 2014 06:51am
azert engem erdekelne most mi a bajotok ricivel
mesht basztatja, de azt meg is ertem
gurke beleszolt, azota ra is ugrik

mashoz nem is latom hogy hozzaszolna
a szokasos hulyesegeit meg nem kell komolyan venni, azt hinne az ember erre mar rajottetek 6 ev alatt
Go Back To Magyar Topic List
Prev1192021222327Next
Add Reply New Topic New Poll