d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Ladder Reset: Május 27. > A Szokásos Kedd Este
Prev1192021222339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
May 26 2014 01:18pm
Yay, latom lett hely nekem team 1-ben
falateper nevu accon leszek

This post was edited by Moonflow on May 26 2014 01:19pm
Member
Posts: 5,681
Joined: Jun 24 2009
Gold: 4,000.00
May 26 2014 02:16pm
no kedves tanár úr
team 2-be akad még hely?
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 26 2014 02:20pm
Quote (WiLi_II @ May 26 2014 09:16pm)
no kedves tanár úr
team 2-be akad még hely?


Ja, javával jönnél az több mint jó lenne :)
Member
Posts: 5,681
Joined: Jun 24 2009
Gold: 4,000.00
May 26 2014 02:22pm
remek, este 6ig melózok fél7 fele érkezek. Mikor lesz start?
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 26 2014 02:24pm
Quote (WiLi_II @ May 26 2014 09:22pm)
remek, este 6ig melózok fél7 fele érkezek. Mikor lesz start?


várhatóan este 6-8 között offolják a laddert és este 9-10 körül (vagy akár sokkal később) újraindul a Ladder, szóval fél hét az teljesen OK
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 26 2014 02:25pm
Még 1 nap :) Kérem figyeljük a privát postafiókunkat, küldöm az infókat...

The Cast:

Team1

GoreKnight9: Pala
SleepingDragon: Sorc (light)
Sanyika: Barb
Josh: Pala
Anamy ? Sorc (Blizz)
Putincykavodka ? Sorc (Blizz)
Ghostmasterq
Moonflow
+
Vismajor - JoshTomival szeretne walkolni :)

Team 2

WiLi_II: java
takii: Pala
GeneralTT - blizzsorc
Smat: Pala
DirtyDirty: firesorc
dunaicapa: Pala
ToldiSenior: Necro
Yvorii: Barb - jelen állás szerint :)
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 26 2014 02:29pm
Fél hét előtt én se vagyok otthon, mert dolgozom, szóval (ami kizárt) ha hamarabb újraindul a ladder, én akkor is csak kb. fél hét-hét körül tudok bekapcsolódni
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 26 2014 02:37pm
amugy minek kell ennyire tulbonyolitani?
most is mi ez a tl;dr pm amit kuldtel
btw ha nem hiszek istenben attol meg johetek?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 26 2014 02:38pm
Quote (GoreKnight9 @ 26 May 2014 21:37)
amugy minek kell ennyire tulbonyolitani?
most is mi ez a tl;dr pm amit kuldtel
btw ha nem hiszek istenben attol meg johetek?


Az en csapatomba nem.

Ja es a korulmeteles is alapfeltetel.

This post was edited by josheide on May 26 2014 02:39pm
Member
Posts: 2,708
Joined: Feb 16 2008
Gold: 2,280.00
May 26 2014 02:39pm
Quote (GoreKnight9 @ May 26 2014 09:37pm)
amugy minek kell ennyire tulbonyolitani?
most is mi ez a tl;dr pm amit kuldtel
btw ha nem hiszek istenben attol meg johetek?


Azért írtam, hogy írd meg az account nevedet, hogy felvehesselek friendnek, hogy zölden lássuk egymást, ha játszunk
Go Back To Magyar Topic List
Prev1192021222339Next
Add Reply New Topic New Poll