Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Feb 5 2014 11:03pm)
szerintem tuti benne van a szerződésben, hogy nem politizálhatnak, meg ha tennének is ilyet biztos nem vágják be a műsorba. na nem mintha sokat politizálnának maguktól szerintem...
nem néztem meg de asszem comment blogon láttam egy videót aminek a kezdőképernyőjén volt egy feliratozás, ami azt közölte, hogy "ne ugassál hülye balos áldemokrata" vagy vmi ilyesmi