d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Valovilag Topik > Kismocsok
Prev119202122Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 3 2014 07:51am
Quote (iceblade777 @ Feb 3 2014 01:44pm)


és nektek erre áll a faszotok vagy mi? elég alacsony az ingerküszöbötök
Member
Posts: 952
Joined: Feb 1 2012
Gold: 0.00
Feb 3 2014 07:59am
Quote (xGurke @ Feb 3 2014 02:51pm)
és nektek erre áll a faszotok vagy mi? elég alacsony az ingerküszöbötök


akkor minek olvasod a topicot ha kurvára nem érdekel az egész?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Feb 3 2014 08:06am
Quote (iceblade777 @ Feb 3 2014 02:59pm)
akkor minek olvasod a topicot ha kurvára nem érdekel az egész?


Azért, mert itt ez a szokás. Ha valamilyen téma nem érdekel, akkor minden oldalon be kell írni, hogy szar.

<avatar.jpg>

Kid.
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 3 2014 09:37am
Quote (Nerz8 @ 2 Feb 2014 22:11)
nekem csak annyi kérdésem lenne, hogy te miért vagy brutális módon butthurt mostanában


DE AZÉRT IGAZA VAN :DDDDDDDDDD
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 3 2014 10:01am
azt az auréliot egykönnyen nem veri meg senki sem parbajban az biztos
Member
Posts: 5,054
Joined: Dec 27 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Feb 5 2014 02:05pm
Quote (Lacii @ 5 Feb 2014 18:55)


megmutatkozott a vono
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Feb 5 2014 04:03pm
Quote (-joey- @ 3 Feb 2014 10:18)
De nem tagadhatják meg tőlük, hogy szavazzanak, ezért gondolom, hogy valami lesz.


szerintem tuti benne van a szerződésben, hogy nem politizálhatnak, meg ha tennének is ilyet biztos nem vágják be a műsorba. na nem mintha sokat politizálnának maguktól szerintem...
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Feb 6 2014 01:09am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ Feb 5 2014 11:03pm)
szerintem tuti benne van a szerződésben, hogy nem politizálhatnak, meg ha tennének is ilyet biztos nem vágják be a műsorba. na nem mintha sokat politizálnának maguktól szerintem...


nem néztem meg de asszem comment blogon láttam egy videót aminek a kezdőképernyőjén volt egy feliratozás, ami azt közölte, hogy "ne ugassál hülye balos áldemokrata" vagy vmi ilyesmi
Member
Posts: 6,116
Joined: Jan 11 2008
Gold: 0.00
Feb 6 2014 01:42am
Quote (Lacii @ Feb 5 2014 05:55pm)


csodás
Go Back To Magyar Topic List
Prev119202122Next
Add Reply New Topic New Poll